TR türkiye
sohbet siteleri

Artvin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Artvin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde özellikle gençlerin en büyük dersi olan kıl problemi gittikce herkese problem haline gelmektedir. Kılları almak için bir çok yöntem bulunsa da bu yöntemlerin hicbiri kalıcı olmadığı için insanların deridine derman olmamaktadir. Kalıcı çözüm olarak ise lazer epilasyon işlemi vardır. Lazer epilasyon işlemi ise bir kac seans sonunda Tam sonuç veren bir yöntemdir. Bu yüzden tüm seanslara düzenli bir şekilde gidilmelidir.

Lazer epilasyon işlemi ile lazer ışığı cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünde yoğunlaşır. Isıya dönüşerek çevre dokuya zarar vermeden sadece kökün kendisini ve çekirdek hücreyi tahrip eder. Epilasyonda kullanılan lazerlerin herhangi bir mutajen etkileri tespit edilmemiştir. Radyoaktif değillerdir.

Lazer epilasyon birden fazla seanstan oluşan bir işlem olmaktadır. Bazı kişilerde seans sayısı uzayabilir. Bunun sebebi ise lazer epilasyon işlemini uygulayacak kişinin cilt yapısı ve kıl rengi dir. Kıl renginin köyü olması seans sayısını daha da uzatabilmektedir. Bunun dışında ise lazer epilasyon işleminin 3 farklı cesiti bulunmaktadır. Bu cesitler genellikle kişinin cilt yapısına göre belirlenmekte ve o kişinin cilt yapısına uygun olan lazer epilasyon ceșidi ile işlemi sürdürmektedirler.

Artvin Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer alan bir ildir. 9 ilçesi bulunmaktadır. Artvin ilinde de her ilde bulunduğu gibi lazer epilasyon merkezleri bulunmaktadır. Artvin ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer illerin fiyatları ile çok yakın rakamlardır. Lazer epilasyon seans fiyatları genellikle kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Artvin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Bir çok kez bize sunulan ve sıkıntıları kendi içerisinde belli eden bir sıkıntı haline gelen bu işlemi siz değerli arkadaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için, daha önce şehrinizde bulunan lazer epilasyon merkezlerine gidip muayene olmuş arkadaşlarımızın tavsiyeleri, önerileri, yorumları ve şikayetlerini okumak için >> Artvin Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Artvin Dövme Sildirme Fiyatı konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kurtulmayı sağlayabilirsiniz.

artvin lazer epilasyon seans fiyatları

Artvin Güncel Lazer Epilasyon Fiyat Listesi

Artvin Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Lazer epilasyon yaptırmanın bir bakıma oldukça zor ve sıkıntılı bir durum içerisinde yer aldığını belirtmek isteriz. Kalitesiz ve müşteri memnuniyetini, müşterilerine sunamayan firmaların kalitesiz ve yanlış epilasyon yaptırmaları bir çok arkadaşımızın mağdur olmasını sağlamaktadır.

Not: Lazer Epilasyon Fiyat Listemiz Güncellenmiştir.

Bizde arkadaşlarımızın kalitesiz firmaları fiyat konusunda tercih etmelerinin önüne geçmek amacıyla firmalardan edindiğimiz ortalama lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşma gereği duyduk.

Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli ilçelerimizdede yukarıda verilen lazer epilasyon fiyatları geçerlidir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini