TR türkiye
sohbet siteleri

Antalya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Antalya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bir çoğumuzun en önemli sorunlarından biri haline gelen istenmeyen tüyler sorununa kesin çözüm sunan lazer epilasyon bir çok kişinin en büyük sorununa çözüm sunmaktadır.

Günümüzde estetik bir sorun olarak görünen kıl problemi için bir çok kişi bir an önce kalıcı bir çözüm bulup kurtulmak isterler. Kıl almak için bir çok yöntem olsa da bu yöntemlerin hiçbiri kalıcı bir çözüm olmadığı için kişilerin bu yöntemleri her ay uygulamaları gerekmektedir. Ancak zamanı olmayan kişiler, tüyleri cok erken cikan kişiler için cok büyük derttir. Bu yüzden lazer epilasyon işlemini tercih ederler. Ve bu işlem sayesinde tüylerini almak zorunda kalmazlar. Lazer epilasyon işleminde de belli bir süre beklenmesi gerekmektedir.

Lazer epilasyon işlemi birden fazla seans süren ve bir kac ceșidi bulunan bir yöntemdir. Bu farklı lazer epilasyon cesitleri kişiye göre belirlenmektedir. Bu lazer epilasyon cesitleri belirlenir Ken ilk olarak bir uzman tarafından kişinin cildin incelenir. Ve cildin yapısına ve kıl rengine göre lazer epilasyon ceșidi belirlenir.

Lazer epilasyon fiyatları seansın süresine göre belirlenmektedir. Seans süresi ne kadar uzarsa fiyat ta o oranda artmaktadır. Seans süresinin uzaması ise kişinin kıl rengine ve cilt yapısına bağlı olmaktadır.

Antalya Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 5. şehridir. Türkiye’de “turizmin başkenti” olarak bilinmektedir.

Antalya ili lazer epilasyon seans fiyatları da lazer epilasyon merkezlerinde belirlense de her ilde bulunan tahmini bir fiyat listesi bulunmaktadır. Antalya ili turizm bakımıdan oldukça gelişmiş bir il olduğundan lazer epilasyon seans fiyatları diğer illere göre biraz daha pahalı olabilir. Ancak bu fiyat farkı cok büyük bi rakam değildir.

Antalya Lazer Epilasyon Fiyat Listesi

Bizde LazerEpilasyonu.net olarak bu konu hakkında sizler için Antalya şehrinde faaliyet gösteren tüm lazer epilasyon firmalarını inceleyerek ortalama bir fiyat hazırladık. Bu hazırladığımız fiyat listemizde Antalya şehri için lazer epilasyon fiyat listesini sunduk.

Eğer ki şehrinizde faaliyet gösteren klinikler hakkında detaylı bir şekilde hazırlamış olduğumuz firmaları öğrenmek için >> Antalya Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet << konumuzu inceleyerek şehrinizdeki firmalar hakkında tavsiye yorum ve şikayetleri öğrenebilirsiniz.

Dahası: Dilerseniz eğer >> Antalya Dövme Sildirme Fiyatı <<konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

antalya lazer epilasyon seans fiyatları

Antalya Lazer Epilasyon Seans Fiyatı

Antalya Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENakit
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut720 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü39 TL
Çene30 TLBoyun39 TL
Favori30 TLEnse39 TL
Boyun30 TLTüm Sakal155 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası22 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü28 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı44 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar130 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs185 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs245 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.245 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz350 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar495 TL
Tüm Bacak320 TLKollar220 TL
Göbek30 TLKalça165 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü50 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü39 TL
El Üstü30 TLKulak33 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge275 TL
Kaş Üstü20 TL

Antalya Lazer Epilasyon Hakkında

Lazer epilasyon yaptırmak artık gerçekten zor bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalitesiz ve işgüzar firmaların daha doğrusu merdiven altı firmaların sunduğu kalitesiz hizmetlerden dolayı bir çok kişinin mağdur edilmesi vede fiyat konusunda bilinmeyen ortalama lazer epilasyon seans ücretleri insanları mağdur etmede ilk etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

Not: Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Güncellenmiştir.

Akseki Lazer Epilasyon Fiyatları Aksu Lazer Epilasyon Fiyatları Alanya Lazer Epilasyon Fiyatları Demre Lazer Epilasyon Fiyatları Döşemealtı Lazer Epilasyon Fiyatları Elmalı Lazer Epilasyon Fiyatları Finike Lazer Epilasyon Fiyatları Gazipaşa Lazer Epilasyon Fiyatları Gündoğmuş Lazer Epilasyon Fiyatları İbradı Lazer Epilasyon Fiyatları Kaş Lazer Epilasyon Fiyatları Kemer Lazer Epilasyon Fiyatları Kepez Lazer Epilasyon Fiyatları Konyaaltı Lazer Epilasyon Fiyatları Korkuteli Lazer Epilasyon Fiyatları Kumluca Lazer Epilasyon Fiyatları Manavgat Lazer Epilasyon Fiyatları Muratpaşa Lazer Epilasyon Fiyatları Serik Lazer Epilasyon Fiyatları

8 Yorumlar
Abdullah

Tüm vücut için kaç seans yapılır toplam fiyat ne kadar yardımcı olursanız sevinirim

    Editör

    Tüm vücut için seans süresi vermek mantıksızdır. Tüm vücut işlemlerinde ortalama seans olarak anlaşma yapılır buda 8-10 seanstır.

Hamiyet Alaca

Kaş ortası için verilen fiyat tek seans fiyatı mıdır?

aslı

editör merhaba Antalya şehrinden yazıyorumda bu fiyat güncel midir.

Mete

İyi geceler kulak ve yanakları yaptırmak istiyorum fiyat nedir ve randevu nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekürler

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini