İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Balıkesir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Balıkesir şehrinde lazer epilasyon yapacaklar için ortalama lazer epilasyon seans fiyatlarını sunacağız.

Lazer epilasyon, pek çok insanın istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullandığı bir yöntemdir. Kıl almak için bir çok yöntem bulunsa da insanlar kalıcı bir yöntem istediği için lazer epilasyon işlemini daha çok tercih etmektedirler.

Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak, ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulanan lazer ışını, kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl kökünde yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder. Birbirini izleyen birkaç seans sonunda uygulama yapılan bölge tüylerden arınır. 12 yaşından itibaren herkese uygulanabilir

Lazer epilasyon işlemi bir seansta hemen sonuç vermez çünkü bu işlem birden fazla seans sonrası sonuç vermektedir. Seans süresi ise kişinin cilt yapısına ve kıl rengine göre belirlenmektedir. Sectigimiz lazer ceșidi kişinin cildi için çok önemlidir. Çünkü her kişinin cilt yapısı farklı olduğu için lazer epilasyon işlemi öncesi kişinin cildi incelenenir ve kişinin cildine uygun lazer ceșidi işlem de uygulanır.

Balıkesir Marmara bölgesin de yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 17. şehridir. 20 ilçeye sahiptir. Balıkesir ili büyük şehirler arasinda yer aldigi için hemen hemen her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Her ilde lazer epilasyon seans fiyatlarının farklı olduğu sanılsa da öyle değildir. Çünkü her ilin seans fiyatları aynı şekilde belirlendigi için bir birine cok yakın fiyatlar olmaktadırlar. Balıkesir lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatları gibidir. Lazer epilasyon seans fiyatları lazer epilasyon merkezlerinde belirlense de her ilin fiyat listesi bulunmaktadır.

Balıkesir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Fiyat konusunda arkadaşlarımızın mağdur olmamaları için ortalama bir lazer epilasyon seans fiyatı hazırladık. Sizlerde şehrinizde faaliyet gösteren firmaların lazer epilasyon seans fiyatı sitemiz üzerindeki fiyatlar bağlamında değerlendirebilirsiniz.

Dahası: Aynı zamanda Balıkesir şehrinde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmaları hakkında kullanıcıların yazmış olduğu tavsiye yorum öneri ve şikayetleri >> Balıkesir Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: << Balıkesir Dövme Sildirme >> konusunuda okuyarak dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

Balıkesir FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEK.KARTIBÖLGEK.KARTI
Tüm Vücut495 TLTüm Vücut720 TL
Dudak Üstü33 TLSakal Üstü39 TL
Çene33 TLBoyun39 TL
Favori33 TLEnse39 TL
Boyun33 TLTüm Sakal155 TL
Tüm Yüz110 TLKaş Ortası22 TL
Koltuk Altı33 TLKaş Üstü28 TL
Yarım Kol120 TLKoltuk Altı44 TL
Tüm Kol145 TLOmuzlar130 TL
Bikini78 TLYarım Göğüs185 TL
Özel Bölge110 TLGöğüs245 TL
Özel Bölge + Bikini130 TLSırt.245 TL
Üst Bacak + Bikini275 TLSırt + Omuz350 TL
Yarım Bacak (Alt)220 TLBacaklar495 TL
Tüm Bacak350 TLKollar220 TL
Göbek33 TLKalça165 TL
Göğüs Ucu33 TLEl Üstü50 TL
Göğüs Arası33 TLAyak Üstü39 TL
El Üstü33 TLKulak33 TL
Kaş Ortası17 TLÖzel Bölge275 TL
Kaş Üstü22 TL

Lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için en önemli sorunlardan biri olarak karşımıza işgüzar firmaların yapmış olduğu kalitesiz işlemler karşımıza çıkıyor.

Bir çok arkadaşımız bu konu hakkında bizlere önemli derecede sorunlar iletmekte ve bazı firmaların çok ama çok yüksek sunduğu fiyatlar ve bazı firmaların ise çok ama çok düşük fiyatlar arasında yer alıyor. Fiyatları yüksek olan firmaların daha kurumsal olmaları, fiyatları düşük olan firmaların ise merdivenaltı olmaları açıklıyor.

Not: Konumuz Güncel fiyatlar üzerinden güncellenmiştir.

18 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 6.820 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Balıkesir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nuurgül şengül dedi ki:

    Tlf numarasi ala bilirmiyım eşim için

Sayfa başına git