TR türkiye
sohbet siteleri

Bilecik Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bilecik Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Lazer epilasyon yüz ve vücutta istenmeyen tüylerin tamamen giderilmesini sağlayan bir yöntemdir. Günümüzde oldukça fazla kullanılmakta ve tüy almaktan yorulanlar için hayat kurtarıcısı olmaktadır. Lazer epilasyon işlemi kadın erkek farketmeksizin herkesin tercih ettiği işlem olduğu için her ilde fazlasiyla lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon işleminde kıl kökü yakilarak kılın kalıcı olarak yok olmasını saglar. Işlem sırasında işlemi gerçekleştiren kişinin koruyucu gözlük takmasi gibi birçok zorunlu kural bulunmaktadır. Çünkü lazerin göze zarar verebilmesi ihtimali cok yuksektir. Bunun dışında ise lazer epilasyon fiyatları da her merkez de olduğu gibi lazer epilasyon seans fiyatlarına ve lazer epilasyon işlemini uygulayacak bölge sayısına bağlıdır.

Lazer epilasyon işleminin amacı tüylerin kökten giderilmesi olmaktadır. Ancak lazer epilasyon işleminde herkese aynı lazer ceșidi uygulanmamaktadır. Çünkü her kişinin cilt yapısı farklı olduğu için lazer ceșidinde farklılık göstermektedir. Kişiye uygun lazer ceșidi belirlenmesi işlem öncesi uzman kişinin gozlemlemesiyle belirlenir. Lazer epilasyon da 3 lazer ceșidi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi bir seans sonunda sonuç veren bir işlem değildir. Etkili sonuç vermesi için en az 6 seans gerekmektedir. Seans sayısı her kişide aynı değildir. Kisiden kişiye göre değişiklik gösterir. Değişiklik gostermesinin sebebi ise yine kişinin cilt yapısı olmaktadır.

Bilecik Marmara bölgesinde yer alan bir ildir. Nüfusu az ve küçük bir ildir. 8 ilçesi vardır. Bu ilçelerin hepsinde lazer epilasyon merkezi bulunmasa da il merkezinde ve bir kac ilçede bulunmaktadır. Bilecik lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer illerde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Ancak her ilin tahmini bir fiyat listesi de bulunmaktadır.

Bilecik Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Aşağıda Bilecik şehrinde faaliyet gösteren firmaların sunmuş olduğu fiyatlar yer almaktadır. Aynı zamanda eğer dilerseniz şehrinizde yer alan lazer epilasyon merkezleri hakkında kullanıcı deneyimlerinden oluşan tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için >> Bilecik Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Bilecik Dövme Sildirme Fiyatı konumuzu okuyarak dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

bilecik lazer epilasyon seans fiyatları

Bilecik Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEK.K.BÖLGEK.KARTI
Tüm Vücut495 TLTüm Vücut720 TL
Dudak Üstü33 TLSakal Üstü39 TL
Çene33 TLBoyun39 TL
Favori33 TLEnse39 TL
Boyun33 TLTüm Sakal155 TL
Tüm Yüz110 TLKaş Ortası22 TL
Koltuk Altı33 TLKaş Üstü28 TL
Yarım Kol120 TLKoltuk Altı44 TL
Tüm Kol145 TLOmuzlar130 TL
Bikini78 TLYarım Göğüs185 TL
Özel Bölge110 TLGöğüs245 TL
Özel Bölge + Bikini130 TLSırt.245 TL
Üst Bacak + Bikini275 TLSırt + Omuz350 TL
Yarım Bacak (Alt)220 TLBacaklar495 TL
Tüm Bacak350 TLKollar220 TL
Göbek33 TLKalça165 TL
Göğüs Ucu33 TLEl Üstü50 TL
Göğüs Arası33 TLAyak Üstü39 TL
El Üstü33 TLKulak33 TL
Kaş Ortası17 TLÖzel Bölge275 TL
Kaş Üstü22 TL

NOT: Fiyatlarımız güncellenmiştir.

Kaliteli ve uygun firma bulmak hem zor hemde uğraş gerektiren bir konu olmaktadır. Bu konu hakkında arkadaşlarımızın bu sıkıntısını gidermek için sizlere şehrinizde faaliyet gösteren Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezlerinden aldığımız ortalama lazer epilasyon seans ücretlerini iletmek isteriz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini