TR türkiye
sohbet siteleri

Çanakkale Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Çanakkale Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde en çok kadınların problemi olarak görünse de cinsiyet farketmeksizin herkesin problemi olan kıl problemi için kalıcı bir çözüm bulmak istenmektedir. Kalıcı çözüm olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi ise bazı kişiler tarafından güvenilir bir işlem olarak görülmemektedir. Ancak lazer epilasyon işlemi birçok kişinin guvenini kazanmis ve ülkemizde oldukça yaygınlaşmıştır.

Lazer epilasyon, teknolojinin gücünden yararlanarak kıl kökünü tahrip ederek kıl büyümesini durduran bir epilasyon yöntemidir. Uygulama başlığından mili saniyelik lazer atışları ile kıl köküne odaklanıyor. Kıl kökünde kontrollü bir ısı oluşturuluyor ve kıl kökünde hasar meydana geliyor. Düzenli yapılan bu işlem sonrasında kıl kökünde tahribat oluşmakta ve tekrar bu kökten kıl üretilemiyor. Lazer epilasyon, çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne odaklanıyor. Ve bu uygulama sonunda kıl probleminden kurtulabilmek mümkün olmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi bir seans sonunda tam sonuç veren bir işlem değildir. Normal bir cilde sahip kişi için en az 6 seans gereklidir. Cilt farklılığı gösteren kişilerde ise seans sayısı uzayabilmektedir. Bu nedenle seans süresi belirlenmeden önce kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmekte ve sonuca göre seans süresi belirlenmektedir. Ve seans süresi ile belirlenen bir baska faktor ise lazer epilasyon seans fiyatlarıdır. Çünkü lazer epilasyon fiyatları seans süresine bağlıdır.

Çanakkale Türkiye’nin Marmara bölgesin de yer alan bir ildir. Tarihi gecmiși bakımından zengin bir il olmaktadır. 11 ilçeye sahiptir. Her ilde olduğu gibi Çanakkale ilinin belirli ilçelerinde lazer epilasyon merkezleri bulunmaktadır. Her ilçesinde lazer epilasyon merkezinin bulunmamasi cok kalabalık bir nüfusa sahip olmamasına bağlıdır. Çanakkale lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde belirlendiği gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Lazer epilasyon seans fiyatlarında ise lazer epilasyon merkezinde uygulanan yöntemin farklı oluşu ve merkezin konforudur.

Çanakkale Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Sizde Çanakkale de faaliyet gösteren firmalar hakkında tamamının kullanıcı deneyimlerinden oluştuğu lazer epilasyon yorum şikayet öneri ve tavsiyelere Çanakkale Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuz tamda sizlere göre

Dahası: Çanakkale Dövme Sildirme konusunda dövmelerden nasıl kurtulacağınızı öğrenebilirsiniz.

anakkale lazer epilasyon seans fiyatları

Çanakkale Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Not: Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Güncellenmiştir. Güncel Fiyat listesi aşağıda sunulmuştur.

Çanakkale şehrinde lazer epilasyon yaptıracak arkadaşlar çok şanslı. Çanakkale şehrinde faaliyet gösteren onlarca kliniklerden edinip oluşturduğumuz lazer epilasyon seans fiyatları konumuz tamda lazer epilasyon yapacaklar için önemli derecede kolaylık sağlamaktadır.

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için hazırladığımız bu konumuzda lazer epilasyon yaptırmaya çekinen arkadaşlarımız için kolaylık oluşturmak için hazırladık.

Lazer epilasyon ile tüylere veda ederken cebinizdeki paraya da elveda dememek için bu konumuz tamda sizlere göre. Lazer epilasyon seans ücreti ne kadar olduğunu. Çanakkale şehrinde lazer epilasyon bölgelere göre seans fiyatlarını hepsini sizler için hazırladık ve bu konumuzda paylaştık.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini