TR türkiye
sohbet siteleri

Bursa Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bursa Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Merhaba arkadaşlar bum konumuzda sizlere Bursa şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için bilgiler paylaşacağız. Lazer epilasyon yaptırmaya kara veren bir çok arkadaşımızın en büyük sorunlarından birini kaliteli ve işini layıkıyla yapan lazer epilasyon firması aramakla geçmektedir.

Ülkemizde hem kadın hem de erkeklerin ortak sorunu haline gelen tüy problemi için kalıcı bir çözüm bularak sık sık tüy almaktan kurtulmak istemektedirler. Bunun için gelistirilen ve kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi vardır. Lazer epilasyon yöntemi ülkemiz genelinde oldukça yaygınlaşmış bir şekilde kullanılan bir işlemdir. Birçok kişi tarafından memnun kalınmıș ve güvenilir bir işlem olarak bilinmektedir.

Lazer epilasyon yöntemi birden fazla seans sonunda sonuç vermekte olduğu için sabır gerektiren bir işlemdir. Lazer epilasyon işlemin de kişiye göre belirlenen lazer tipleri vardır. Bu lazer tipleri kişinin cilt yapısına ve kıl rengine göre belirlenmektedir. Ve bu lazer tipi ve kişinin cilt yapısına göre de kişinin seans süresi belirlenmektedir.

Lazer epilasyon işleminde prensip kıl rengine bağlıdır. Renge duyarlı olan lazerler koyu renkli tüyü yakalayarak tahrip ederler. Bu esnada kıl kökü yanar ve kalıcı olarak yok olur. Ancak kılların tamamen yok olması için en az 6 seans gereklidir.

Lazer epilasyon seans fiyatları da kişiye uygulanan lazer tipi ve kişinin seans süresine göre degismektedir. Bu nedenle fiyatların belirlenmesi için işlem öncesinde uzman birinin lazer epilasyon işlemini uygulayacak olan kişinin cildini incelemesi gerekmektedir.

Bursa Türkiye’nin Marmara Bölgesin de yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 4. ilidir. 17 ilçesi bulunmaktadır. Bursa ilinin nüfusu fazla olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezinin bulunmasi gayet normaldir. Ancak her lazer epilasyon merkezinde aynı fiyatlarla karşılașmak mümkün degildir. Çünkü her lazer epilasyon merkezinin uyguladığı yöntem ve konforu farklı olmaktadır. Bursa lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakındır.

Bursa Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer şehrinizde faaliyet gösteren kaliteli firmalar hakkında kullanıcı deneyimlerinden oluşmuş tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için Bursa Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Bursa Sildirme Fiyatı  konusunu okursanız dövmelerinizden kurtulmaya yardımcı olacaktır.

bursa lazer epilasyon seans fiyatları

Bursa Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Not: Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Güncellenmiştir. Güncel Fiyat listesi aşağıda sunulmuştur.

Kaliteli ve işini düzgün yapan firmaların azlığından kaynaklı olarak piyasada var olan firmaların kendilerini kaliteli göstermek için absürt fiyat listesi sunmaları bizleri en büyük soruyu sora ihtiyacı duymaktadır?

Acaba bu kadar yüksek fiyatlar sunan firmalar kaliteli firma mıdır? Bu sorunun aslında çokta ters orantılı olduğunu hemen hemen herkes bilmektedir. Kaliteli firmalar oldukça az, kalitesiz firmalar ise oldukça fazladır.

Bu konuda çokta başınızı şişirmek istemiyorum. Sizlere Bursa şehrinde faaliyet gösteren kaliteli firmalardan edindiğimi ortalama lazer epilasyon seans fiyatlarını sunmak istiyorum.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini