TR türkiye
sohbet siteleri

Elazığ Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Elazığ Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizde gençlerimizin ortak problemi olan kıl alma sorunu için kalıcı bir çözüm bulmak istenmektedir. Son zamanlarda ise oldukça yaygın bilinen ve kalıcı çözüm olan lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır. Bu lazer epilasyon yöntemini tercih edenler çok memnun kaldığını söylemektedirler. Ancak bazı kişiler ise hic güvenilir bir yöntem olmadığını savunmaktadir.

Lazer epilasyon yöntemi uluslararasında kullanılan oldukça guvenli ve olumlu sonuç veren bir işlemdir. Bu yöntem sayesinde her ay tüy alma sorunu ortadan kalkmaktadır. Ancak bu işlem için en az 6 seans gereklidir.

Lazer epilasyon işleminde lazer ışığının kıl kökünü tahrip etmesi sonucu kıl kokleri yanarak kılların bir daha çıkmamasını sağlar. Fakat bu işleminin seanslarını aksatma durumunda istedigimiz sonucu elde etmeyebiliriz. Çünkü bu işlem zaman bakımından oldukça onemlidir. O yuzden seanslara zamaninda gidilmelidir.

Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde farklı belirlenmektedir. Bunun sebebi ise her ilde farklılık gösteren lazer epilasyon merkezleridir. Çünkü her lazer epilasyon merkezinin hizmeti, konforu ve uyguladığı yöntem bir değildir.

Elazığ Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat Bölümü’nde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 37. ilidir. 11 ilçeye sahip olmaktadır. Kalabalık nüfusa sahip ancak ilçe sayısı az bir olduğundan her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmayan ildir. Ancak il merkezinde ve bir kac ilçesinde lazer epilasyon merkezi mevcuttur. Elazığ ili Lazer epilasyon seans fiyatları da diğer kalabalık illerde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerin de belirlenmektedir. Ancak her ilde bulunduğu gibi Elazığ ilinde de tahmini bir lazer epilasyon seans fiyatları listesi bulunmaktadır.

Elazığ Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer Dilerseniz Şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında tamamının kullanıcıların paylaştığı tavsiye, yorum, öneri ve şikayetleri okumak için >> Elazığ Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: >> Elazığ Dövme Sildirme << konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

elazığ lazer epilasyon seans fiyatları

Elazığ Lazer Epilasyon Fiyatları

Elazığ Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Elazığ şehrinde lazer epilasyon yaptırmaya karar verenler için lazer epilasyon ortalama seans ücretlerini sizlerle paylaşacağız.

Bir çok insanın en büyük korkulu rüyası haline gelen istenmeyen tüyler konusunda kesin bir çözüm sunan vede bir çok arkadaşımızın erkekler için sırt ve omuz, bayanlar için bacak ve kollar olarak en çok sorun haline gelen istenmeyen tüylere çözüm sunmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini