TR türkiye
sohbet siteleri

Kocaeli Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Kocaeli Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizin genç kızlarının büyük sorunu haline gelen tüylenme için bir çok yöntem vardır. Ancak genç kizlar kalıcı bir çözüm ile tüylenmeyi tamamen engellemek istemektedirler. Kalıcı bir çözüm olarak bilinen ve hem ülkemizde hemde bir çok ülkede oldukça yaygın olan lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon yöntemi lazer ışığı tarafından tüylerin köklerinin yanmasini sağlayan ve tüy köklerinin yanması sonucu tüylerin bir daha çıkmamasını sağlar. Bu işlem birden fazla seans sonrası tam sonuç vermektedir. Fakat seans süresi kişinin cildine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kişinin seans süresinin belirlenmesi için işlem öncesinde kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmeli ve kişiye belirli seans süresi verilmektedir.

Lazer epilasyon yönteminde uyulması gereken bir çok kural vardır. Ancak bunlardan en önemlisi işlem sırasında işlemi gerçekleştiren kişinin koruyucu gözlük takmasıdır. Çünkü lazer ışığı göze direkt etki ederse ciddi problemler ortaya çıkarabilmektedir. Bunun dışında ise seans öncesi işlemin uygulanacagi bölgenin 15 gün boyunca tüylere dokunulmaması gerekmektedir. Bunun amacı tüylerin miktarını ve sertligini rahat bir şekilde gozlenmesi ve lazerden alınan verimliliğin daha fazla olmasını saglamaktir.

Kocaeli Türkiye’nin Marmara Bölgesin de yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 10. ilidir. Kocaeli ili ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Bir kac ilden sonra en gelişmiş il olarak bilinmektedir. 12 ilçesi bulunmaktadır. Kocaeli ili büyük bir il olsa da ilçe sayısı azdır. Ancak ilçe sayısı az olsa da her ilçesinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları da her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Kocaeli ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır.

Kocaeli Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer dilerseniz şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmalarını merak ediyorsanız. Firmalar hakkında kullanıcı deneyimlerinden oluşan tamamının kullanıcı mesajlarından oluşmuş tavsiyelere yorumlara önerileri ve şikayetleri okumak için Kocaeli Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyiniz.

Dahası: Kocaeli Dövme Sildirme konumuzu inceleyerek dövmelere elveda diyebilirsiniz.

kocaeli lazer epilasyon seans fiyatları

Kocaeli Lazer Epilasyon Fiyatları

Kocaeli Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Kocaeli şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için Kocaeli lazer epilasyon seans fiyatlarımız sizlerle.

Bir çok arkadaşımızın en büyük sorunu haline gelen istenmeyen tüylere kesin çözüm aranmakta ve bu olaya kesin çözüm olarak aklımıza tam olarak gelen olay ise lazer cihazları gelmektedir. Lazer cihazları bir çok yönden kolaylık sağlamakta ve insanlara güzellik sağlamaktadır. Eğer sizlerde dilerseniz istenmeyen tüylerinize dilerseniz lazer epilasyon yöntemleri sizlere kolaylık sağlayabilir.

2 Yorumlar
Betül

Özel bölge ve dudak üstü lazer yaptırmak istiyorum yardimci olurmusunuz

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini