İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Fiyatlarında Kampanya Ne Zaman Yapılır

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Daha önceki konularımızda lazer epilasyon fiyatlarının kişinin ten ve kıl Özel Bölgeliklerine göre değiştiğinden, uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve uygulamayı yapan merkezin fiyat politikalarına göre değiştiğinden söz etmiştik. Yani lazer epilasyon bu fiyatlara yapılır diye birşey söylemek mümkün değildi ve lazer epilasyon fiyatları 2013 yazımızda fiyatları ortalama olarak vermiştik.

Bu yazımızda da lazer epilasyon kampanyalarından, kampanyalı lazer epilasyon fiyatlarından ve bu kampanyalardan yılın hangi mevsiminde, hangi aylarında daha fazla yararlanabileceğiniz hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Lazer epilasyon fiyatlarında kampanya genellikle paket uygulama yapan polikliniklerde avantaja dönüşmektedir. Yani tüm vücut paket fiyatımız şu kadar TL diyen merkezler genellikle daha uygundur. Diğer türlü koltuk altında şu kadar indirim yaptık, tüm bacak lazer epilasyonu şu kadara düşürdük denen kampanyalarda uygun olabilir ancak siz tüm vücut düşünüyorsanız uygun fiyata yapılan tüm bacak epilasyonun farkını bikini bölgesinden alabilirler. Bu önemli detayı hatırlattıktan sonra şunu da unutmayalım ki, lazer epilasyonda kampanya var fiyatlar ucuz diyerek de bu işlemi yaptırmayın. Unutmayınız sağlığınız herşeyden daha önemli.

Peki lazer epilasyon fiyatlarında kampanya hangi dönemlerde daha fazla olur, hangi mevsimde, hangi aylarda uygun fiyata lazer epilasyon yaptırabilirsilazer-epilasyon-kampanyali-fiyatlarniz sorularına cevap vermeye çalışalım. Lazer epilasyonda kampanyalı fiyatlar genellikle ilk bahar aylarında yoğunluk gösterir. Yani mart, nisan ve mayıs ayları en güzel lazer epilasyon kampanyalarından yararlanabileceğiniz aylardır. Bunun sebebi de yazın güzel bir tatil, deniz, kum ve güneş düşünen insanlar veya yazın kavurucu sıcaklarında daha açık elbiseler giyecek lan insanlar yaz gelmeden lazer epilasyon yaptırma arayışına girerler. Bu arayış da lazer epilasyon piyasasında rekabetin artmasına, fiyatların daha aşağılara çekilerek müşteri kazanma yarışına sebep olur. Yaz aylarında da lazer epilasyon yaptırmak doğru olmadığından mart, nisan ve mayıs bu iş için en iyi zaman ve lazer epilasyon kampanyalarının patlama sebebidir.  Bir çoğumuz lazer epilasyonda bahar kampanyası başlıklarını internette görmüşüktür. Bunun sebebi yukarıda bahsettiğimiz konudur.

Bir diğer kampanya dönemi de eylül ve ekim aylarıdır. İlk baharda lazer epilasyon yaptıramayıp, yaz aylarında da riskli olduğu için uygulamaya girmeyenler eylül ve ekim aylarını tercih ederler, bu da yine lazer epilasyonda son bahar kampanyalarına sebebiyet veriri. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında lazer epilasyon yapılması tafsiye edilmezken, kasım, aralık, ocak ve şubat aylarında da lazer epilasyonda pek sık kampanyalara rastlamayız. Kış dönemi olduğu için insanlar kalın giysilerinin içerisinde epilasyona çok da gereksinim duymazlar. Nadiren uygulamalar gerçekleştirilir bu da bu aylarda kampanya olarak gün yüzüne çıkmaz.

Lazer epilasyon fiyatlarında kampanyaların en çok mart, nisan ve mayıs gibi ilk bahar aylarında yapıldığından ve daha sonra bunu eylül ve ekim aylarının izlediğinden bahsettik. Tabi şu an itibariyle mart, nisan ve mayısı kaçırdık ancak eylül ve ekim aylarında yani son baharda, ufak bir araştırma ile lazer epilasyon kampanyalarını bulabilir, bunlardan faydalanabiliriz. Önümüzdeki sene için düşünüyorsak da şubat ayında araştırmaya başlamalı ve 2014 lazer epilasyon kampanyaları, lazer epilasyon kampanya fiyatları 2014 diye aramalırımıza başlamalıyız. Bu kampanyaları lazer epilasyon merkezlerinin web sayfalarından bulup iletişime geçebileceğimiz gibi bazı fırsat sitelerinden de bularak paket fiyatına kampanyaları değerlendirebiliriz.

7 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.875 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git