Ethica İncirli Hastanesi Lazer Epilasyon – Bakırköy İstanbul

Ethica İncirli Hastanesi Lazer Epilasyon – Bakırköy İstanbul

İstanbul Bakırköy’de lazer epilasyon yapan hastanelerden olan Ethica Hastanesi İncirlide hizmetlerini sürdürmetedir. Hastanede lazer epilasyon yaptırmayı tercih edenler için iyi bir alternatif olan İncirli Ethica hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları dermatoloji polikliniğinde gerçekleştirilmektedir.

Lazer Epilasyon Bakırköy hastanelerinden Ethica hastanesi dermatoloji polikliniğinde gerçekleştirilen estetik ve güzellik uygulamaları şu şekildedir; lazer ile uzun vadeli ve kalıcı epilasyon, normal epilasyon, lazer ile kılcal damar tedavisi, mezoterapi yöntemi ile selülit tedavisi, leke ve sivilce tedavisi, dolgu ve botoks uygulamaları, Cilt bakımı ve PRP kök hücre uygulamaları, kimyasal peeling.

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy ilçesi İncirli mevkiinde hizmetlerini sürdüren Ethica incirli hastanesi ve Ethica dermatoloji ve lazer epilasyon polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu isteğinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ethica İncirli Lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için de hastane ile iletişime geçebilirsiniz.

Ethica İncirli Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: İncirli mevkii pelinli sokak no: 23 Bakırköy/İstanbul
Telefon: 0212 414 37 37

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.