TR türkiye
sohbet siteleri

Malatya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Malatya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde cinsiyet farketmeksizin herkesin ortak sorunlarindan biri olan tüylenmenin giderilmesi için bir çok yöntem olsa da işe yaramamaktadir. Çünkü tüylenmenin tamamen giderilmesi istendigi için bu yöntemler kalıcı bir çözüm değildir. Son zamanlarda çok yaygın olan ve kalıcı bir çözüm olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon vücuttaki istenmeyen kılların köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. En az 6 seans sonra tam sonuç veren bir yöntemdir. Bu yüzden sabır gerektirmektedir. Ancak seans sureleri ise kişinin cildine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle işlem öncesinde kişinin cildi uzman tarafından incelenmeli ve kişiye belirli seans süresi verilmelidir.

Lazer epilasyon işleminde ilk uygulama öncesinde 15 gün boyunca tüylere dokunulmaması gerekmektedir. Bunun amacı tüylerin miktarını ve sertligini rahat bir şekilde gozlemlemek ve lazerden alınan sonucun istedigimiz gibi olmasıdır.

Malatya Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin Batı bölümünde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 28. ilidir. 13 ilçeye sahiptir. Nüfusu fazla bir il olmasına rağmen ilçe sayısı azdır. Fakat her ilcesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Hatta bazı ilçelerinde birden fazla lazer epilasyon merkezi de bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları ise tüm illerde olduğu gibi lazer epilasyon merkezine bağlı olarak belirlenmektedir. Ancak Malatya ili lazer epilasyon seans fiyatları Malatya ilinin büyük bir il olmasından dolayı daha pahalı olabilmektedir.

Malatya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Not: Şehrinizde kaliteli hizmet sunan firmaları öğrenmek için Malatya Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Malatya Dövme Sildirme konusunu okuyarak dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

malatya lazer epilasyon seans fiyatları

Malatya Lazer Epilasyon Fiyatları

Malatya Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Bu konuda sizlere Malatya şehrinde lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için lazer epilasyon seans ücretlerini paylaşalım dedik.

Lazer epilasyon yaptırmanın zorluğunu yaşayan binlerce arkadaşımızın en büyük sorunu olarak karşımıza çıkan fiyat konusu bir çok kişiyi hayallerinden uzaklaştırmakta ve sıkıntılar yaşamaktadır. Erkeklerin kız arkadaşları ile tartışmasına, kızların ise erkek arkadaşlarıyla tartışmasına sebep olmaktadır istenmeyen tüyler.

İstenmeyen tüylere bir çözüm bulmak amacıyla geliştirilen FDA tarafından sağlığa herhangi bir zararı olmayan onayı alan lazer cihazları artık ülkemizde de sıklıkla kullanılmakta ve tercih etmektedir.

1 Yorumlar
Kursad

Adresinizi ogrnblrmym

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini