TR türkiye
sohbet siteleri

Manisa Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Manisa Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Son zamanlarda estetik görünüm bozuklugu olarak görülen tüylenmenin giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istenmektedir. Günümüzde ise tüylenmenin giderilmesi için kullanılan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir. Lazer epilasyon yöntemi sadece bizim ülkede değil bir çok ülkede hem yaygın hemde memnun kalınan bir yöntem olmaktadır.

Lazer epilasyon yöntemi lazer ışığı tarafından tüylerin kökünü tahrip etmesi sonucu kıl kökünün yanmasiyla kılların çıkmamasını sağlamaktadır. Ancak bu işlem ilk seansta bekledigimiz sonucu vermemektedir. En az 6 seans sonra tam sonuç alabilmek mümkün olabilmektedir.

Lazer epilasyon işleminde seans süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bunun sebebi ise her kişinin cilt yapısının farklı olmasıdır. Kişiye bağlı olarak değişiklik gösteren bir diğer konu ise lazer tipidir. Lazer tipi kişinin cilt yapısı ve kıl rengine bağlı olarak degismektedir.

Manisa Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 14. ilidir. Manisa ili Türkiye’nin ticari, zirai, sanayi bakımından gelişmiş illeri arasında yer alır. Manisa Tarihsel olarak Magnesia olarak bilinen bir ildir. 17 ilçesi bulunmaktadır. Nüfusu fazla olan Manisa ilinin ilçe sayısı da fazla olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her lazer epilasyon merkezin de farklıdır. Manisa ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır.

Manisa Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer dilerseniz şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmaları hakkında tamamının muayene olmuş arkadaşlarımızın yazmış olduğu lazer epilasyon firmaları hakkında tavsiye yorum ve şikayetleri incelemek için Manisa Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyiniz.

Dahası: Aynı zamanda isterseniz lazerle dövme sildirmek için Manisa Dövme Sildirme konusunu inceleyiniz.

manisa lazer epilasyon seans fiyatları

Manisa Lazer Epilasyon Fiyatları

Manisa Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Not: Tüm fiyatlarımız 2021 yılını baz alarak güncellenmiştir. Bu sebeple fiyatlarımız daha gerçekçi olmuştur.

Lazer epilasyon yaptıracak arkadaşlarımız için lazer epilasyon ortalama seans ücretlerini paylaşalım dedik. Manisa şehrindeki arkadaşlarımızın bu konuda uygun fiyatlı lazer epilasyon yaptıracaklarını bildirelim.

Lazer epilasyon konusunda hazırlanan bütün kaynakları unutun ve kaliteli bir yazının kaliteli bir fiyat bilgisinin keyfini yaşayın diğer siteler gibi yalan dolan ile uğraşmayarak direk fiyat listemiz aşağıda sizlere sunulmaktadır.

Manisa şehrinde bir çok arkadaşımız için kolaylık olması amacıyla hazırlamış olduğumuz bu konumuzda sizlere lazer epilasyon hakkında her şeyi sunacağız. Manisa şehrinde faaliyet gösteren tüm klinikler, epilasyon merkezleri, estetik merkezleri ve Özel Bölge hastanelerden aldığımız bilgiler fiyatlar doğrultusunda hazırlamış olduğumuz bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

15 Yorumlar
Hatice

Özel bölgenin dudak çevresi için lazer paket program almak istiyorum, fiyat ne kadar olur acaba?

  Editör

  ortalama seans ücreti 100 TL'dir. Paket almamanızı tavsiye ederim. Eğer yapılan işlemde memnun kalmazsanız paket aldığınız için verdiğiniz tutar yanacaktır. Bundan kaynaklı 1-2 seans gidip memnun kalmanız durumunda paket anlaşması yapınız.

mithat

merhabalar bütün vucut ve yüzün tamamı ne kadar seansların toplamı?

  Editör

  Seansların toplamı olarak bir fiyat vermek doğru değildir. Bazı durumlarda 4 seansta çözüm sağlanırken, bazı zamanlar 10 seansta anca çözüm sağlanmaktadır.

İbrahim

Merhabalar sivilce çukurları fiyat teklifi alabilirmiyim

  Editör

  Merhaba İbrahim bey bu işlem için muayene olmak zorundasınız. Yapılacak 6-7 adet farklı yöntem bulunmaktadır. Hangisinin uygun olacağı muayene sonrası anlaşılmaktadır.

burak marangoz

tam olarak yeriniz nerededir ?

emre

kac seansda temizleniyor

Halil ibrahimElibol

Sırt ve göğüs kollar nereye kadar lazer tedavisi olmak istiyorum fiyatları nelerdir

Berkay

Merhaba sakal ustu, bel ve genital bolge cevresi icin en erken şekilde fiyat ve gün alabilir miyim? Yarın müsaitim.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini