TR türkiye
sohbet siteleri

Mardin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Mardin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Özellikle kadınların en büyük dertlerinden biri olan kıl problemi için bir çok yöntem bulunsa da kadınlar kalıcı bir çözüm ile tüylerinden kurtulmak isterler. Bu nedenle ise kalıcı çözüm olan lazer epilasyon yöntemini tercih ederler. Ancak lazer epilasyon yönteminde de belli bir süre beklemeleri gerekmektedir. Çünkü lazer epilasyon işlemi birden fazla seans sonrasında tamamen etkisini gösteren bir işlem olmaktadır.

Lazer epilasyon yönteminde kişinin cildine göre belirlenen farklı lazer epilasyon ceșitleri bulunmaktadır. Bu lazer epilasyon ceșitleri kişinin kıl rengine ve cilt yapısına göre belirlenmektedir. Bu yüzden lazer epilasyon işlemi öncesinde uzman bir kişi tarafından lazer epilasyon işlemini gerçekleştirecek olan kişinin vücudunu incelemesi gerekmektedir.

Lazer epilasyon seans süresi uygulanacak bölgeye ve kişinin cildine göre belirlendigi için kişiye göre farklılık gosterebilmektedir. Ancak normal bir vücut yapısına sahip kişilerin lazer epilasyon seans sureleri 6-8 seans sürmektedir. Bunun dışında ise lazer epilasyon seans fiyatları vardır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise seans süresine ve lazer epilasyon merkezine bağlıdır.

Mardin Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinin Dicle bölümünde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 26. ilidir. 10 ilçeye sahiptir. Nüfus bakımından kalabalık ancak ilçe sayısı az olan bir il olsa da her ilçesinde kolayca lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Hatta bazı ilçelerinde birden fazla lazer epilasyon merkezi de bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Mardin ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır.

Mardin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Yinede eğer dilerseniz şehrinizdeki firmalar hakkında yazılmış tavsiye yorum ve şikayetleri okumak ve sizde yorumlarınızı belirtmek istiyorsanız >> Mardin Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet yazımızı okuyunuz.

Dahası: Eğer Lazerle dövme sildirmek isterseniz >> Mardin Dövme Sildirme konusunu inceleyiniz.

mardin lazer epilasyon seans fiyatları

Mardin Lazer Epilasyon Fiyatları

Mardin Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Mardin şehrinde faaliyet gösteren kliniklerden edindiğimiz lazer epilasyon seans fiyatlarını sizler için ortalama olarak bu sayfamızda paylaşma gereği duyduk.

Bir çok insanın lazer epilasyon fiyatları konusunda tereddütleri olduğu ve lazer epilasyon seans fiyatları konusunda sıkıntılar yaşadığını bize gelen mailler doğrultusunda bilmekteyiz. Arkadaşlarımızın bu fiyatlar doğrultusunda mağdur olmamaları için ufak lazer epilasyon seansları için büyük bedeller ödeyip mağdur olmalarını engellemek için paylaşma gereği duyduk.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini