TR türkiye
sohbet siteleri

Rize Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Rize Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizin gençleri tarafından en çok dert edilen tüylenmenin giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istenmektedir. Günümüzde tüyleri almak için bilinen bir çok yöntem bulunsa da hicbiri kalıcı bir çözüm olmamaktadir. Kalıcı çözüm olan aynı zamanda bir çok ülkede de oldukça yaygın bir yöntem olarak bilenen lazer epilasyon yöntemi vardır.

Lazer epilasyon yöntemi lazer ışığının kıl köklerinin tahrip etmesi sonucu kıl kökü yanar ve bir süre sonra kıllar tamamen dökülür. Ve bu işlem sonunda kıllar kalıcı olarak tamamen giderilir. Ancak bu sonucu elde etmek sadece bir seans sonunda degil en az 8 seans gerektirmektedir.

Seans sureleri her kişide aynı olmamaktadir. Bunun sebebi ise her kişinin cilt yapısı ve kıl renginin farklı olmasıdır. Kişiye gereken seans süresinin verilmesi için işlem öncesinde kişinin cildi uzman biri tarafından incelenerek kişiye seans süresi verilmektedir.

Rize Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bir ildir. 8 ilçesi bulunmaktadır. Tarihi Pontus bölgesinin doğusunda kalan Rize, Osmanlı döneminde Lazistan Sancağı’nda yer almıştır. Nüfusu az ve küçük bir il olan Rize ilinin her ilçesin de lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her lazer epilasyon merkezinde farklı olmaktadır. Bunun sebebi ise her lazer epilasyon merkezinin verdigi hizmetin ve konforun farklı olmasıdır. Rize lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer az nüfuslu illere yakın fiyatlar vermektedir.

Rize Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Şehrinizde var olan firmalar hakkında kullanıcıların yazmış olduğu yorum tavsiye öneri ve şikayetleri incelemek için >> Rize Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet inceleyiniz.

Dahası: Rize Dövme Sildirme konusunda lazerle dövme sildirme işlemini öğrenebilirsiniz.

rize lazer epilasyon seans fiyatları

Rize Lazer Epilasyon Fiyatları

Rize Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaşımızın en büyük istekleri arasında yerini alan ve her daim kurtulmak için elinden geleni yapan bir sıkıntı haline gelen istenmeyen tüyler bir çok insanın sıkıntısı haline gelmiştir. Bizde bu konumuzda sizlere Rize şehrindeki kişilerden edindiğimiz lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşalım dedik.

Rize ilinde yaşayan arkadaşlarımıza kolaylık olması amacıyla hazırlamış bulunduğum bu konumda bir çok kişinin çok ama çok faydalanacağını biliyorum. Lazer epilasyon denen sistemin bir çok insan tarafından tercih sebebi olmakta ve bir çok insan tarafından kullanılmaktadır.

Bazı insanların içerisinde var olan bir tereddüt ise kendisinin dolandırılma ihtimali yer almaktadır. Bizde bu konuyu ele alarak bir çok insanın dolandırılma ihtimalini azaltmak amacıyla Rize lazer epilasyon fiyatları konusunu sizlere sunuyoruz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini