TR türkiye
sohbet siteleri

Nevşehir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Nevşehir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Nevşehir lazer epilasyon seans fiyatları / ücretleri günümüzde en çok kadınların problemi olarak görünse de cinsiyet farketmeksizin herkesin problemi olan kıl problemi için kalıcı bir çözüm bulmak istenmektedir. Kalıcı çözüm olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi ise bazı kişiler tarafından güvenilir bir işlem olarak görülmemektedir. Ancak lazer epilasyon işlemi birçok kişinin guvenini kazanmis ve ülkemizde oldukça yaygınlaşmıştır.

Lazer epilasyon, teknolojinin gücünden yararlanarak kıl kökünü tahrip ederek kıl büyümesini durduran bir epilasyon yöntemidir. Uygulama başlığından mili saniyelik lazer atışları ile kıl köküne odaklanıyor. Kıl kökünde kontrollü bir ısı oluşturuluyor ve kıl kökünde hasar meydana geliyor. Düzenli yapılan bu işlem sonrasında kıl kökünde tahribat oluşmakta ve tekrar bu kökten kıl üretilemiyor. Lazer epilasyon, çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne odaklanıyor. Ve bu uygulama sonunda kıl probleminden kurtulabilmek mümkün olmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi bir seans sonunda tam sonuç veren bir işlem değildir. Normal bir cilde sahip kişi için en az 6 seans gereklidir. Cilt farklılığı gösteren kişilerde ise seans sayısı uzayabilmektedir. Bu nedenle seans süresi belirlenmeden önce kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmekte ve sonuca göre seans süresi belirlenmektedir.

Nevșehir Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. 8 ilçesi vardır. Antik İsmi Nissa’dır. Selçuklu döneminde fethedilip ismi Muşkara olmuştur. Lale Devri’nin ünlü sadrazamı Damat İbrahim Paşa burada doğmuş ve döneminde şehri imar edip hanlar, camiler, hamamlar ve sayısız eserlerle şehri kalkındırmıştır. Nevşehir ilinin az nüfusu olsa da gelişmiş bir il olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Ancak lazer epilasyon seans fiyatlarında diğer illerdeki gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Nevșehir ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer az nüfuslu ancak gelişmiş illerde ki fiyatlar gibi pahalıdır.

Nevșehir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Eğer şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmaları hakkında kullanıcı deneyimlerinden oluşmuş tavsiyelere yorumlara önerileri ve şikayetleri okumak sizde yorum yapmak için >>> Nevşehir Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu inceleyiniz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek için >>> Nevşehir Dövme Sildirme konumuzu okuyunuz.

NOT: Nevşehir lazer epilasyon konusu güncellenmiş olup fiyatlar 2021 yılının fiyatları ile yeniden eklenmiştir.

nevşehir lazer epilasyon seans fiyatları

Nevşehir Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere Nevşehir şehrinde yaşayan arkadaşlarımız için lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için Nevşehir lazer epilasyon seans fiyatlarını sizinle paylaşacağım.

Lazer epilasyon yaptırmak artık eskisi gibi lüks bir ihtiyaç olmaktan çıkarak artık uygun fiyatlar olarak her aile bütçesine uygun olarak tercih edilmektedir. Lazer epilasyon uygun fiyatları bir çok insanı cezbetmekte aynı zamanda insanları dolandırılmayı önlemek amacıyla aşağıda sizlere sunduğumuz orta-yüksek kalitedeki lazer epilasyon firmalarının lazer epilasyon seans fiyatlarını sizlere sunduk.

2 Yorumlar
Cem

İş yerinizin irtibat numarası yokkk mu?Atarsanız

Burcu

Nevşehir’de lazer için irtibat için telefon numarası

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini