TR türkiye
sohbet siteleri

Ordu Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ordu Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ordu lazer epilasyon seans fiyatları / ücretleri ülkemizin gençleri tarafından en çok dert ettiği bir sorun olan tüylenmenin giderilmesi için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Ancak kalıcı bir çözüm istendigi için bu yöntemlerin hicbiri artık kullanılmamaktadır. Günümüzde yaygın olan ve kalıcı bir işlem olan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon, belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. En az 8 seans sonra tam sonuç veren bir yöntemdir. Ancak bu seans süresi kişiden kişiye farklılık gösteren bir konudur. Bu yüzden işlem öncesinde kişinin cildi incelenmeden kişiye seans süresi verilmez. Uzman bir kişi tarafından kişinin cildi incelendikten sonra kişinin cildine göre seans süresi belirlenmektedir.

Lazer epilasyon işleminde ilk uygulama öncesinde 15 gün boyunca tüylere dokunulmaması gerekmektedir. Bunun amacı tüylerin miktarını ve sertligini Rahat bir şekilde gozlenmesi ve lazerden alınan verimliliğin daha fazla olmasını saglamaktir. Ve planlama yapıldıktan sonra uygulama yapılacak bölge temizlenir. Ve sonra işleme başlanır.

Ordu Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 30. ilidir. 19 ilçeye sahiptir. Nüfusu fazla olan bir olması yanı sıra ilçe sayısı da fazla olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Hatta bazı ilçelerinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları da her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Ancak ilin etkisi de olabilmektedir. Ordu ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır.

Ordu Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer şehrinizdeki kaliteli lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında tavsiye yorum öneri ve şikayetleri okumak için >>> Ordu Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyiniz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek için Ordu Dövme Sildirme konumuzu inceleyiniz.

Not: Konumuz 2021 fiyatları ile tekrardan düzenlenmiştir.

ordu lazer epilasyon seans fiyatları

Ordu Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLTüm Vücut850TL
Çene30 TLSakal Üstü35 TL
Favori30 TLBoyun35 TL
Boyun30 TLEnse35 TL
Tüm Yüz100 TLTüm Sakal140 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Ortası20 TL
Yarım Kol110 TLKaş Üstü25 TL
Tüm Kol135 TLKoltuk Altı40 TL
Bikini70 TLOmuzlar120 TL
Özel Bölge100 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLGöğüs220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt.220 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLSırt + Omuz325 TL
Tüm Bacak320 TLBacaklar450 TL
Göbek30 TLKollar200 TL
Göğüs Ucu30 TLKalça150 TL
Göğüs Arası30 TLEl Üstü45 TL
El Üstü30 TLAyak Üstü35 TL
Kaş Ortası15 TLKulak30 TL
Kaş Üstü20 TLÖzel Bölge250 TL

Bu konuda Ordu’da yaşayan arkadaşlarımız için lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için Ordu lazer epilasyon seans fiyatları sizlerle.

Artık zamanların ilerlemesi ile bir çok konuda yetişen ürünlerin hormon dolu olması ve GDO’lu olmasıyla bir çok yan etkileri olması ve bir çok bölgede kıllanmaları tetiklemektedir. Fazla aşırı şekilde kıllanmalar ise görüntü bozuklukları oluşturmakta ve kişilerin kendine olan güvenini zedelemektedir. Bu soruna en güzel ve net çözümü ise lazer epilasyon oluşturmaktadır. Lazer epilasyon ile vücuttaki bir çok bölgedeki tüylenmeye kalıcı olarak çözüm sunarken aynı zamanda fiyat konusunda dolandırılmamak için bu konumuzu hazırladık. Şimdi sizlere aşağıda Ordu lazer epilasyon seans fiyatlarını sunacağım.

3 Yorumlar
Olcay

Selamlar genital bölgeler için bilgi lütfen 🙏

Anonim

Merhaba eşimin çene tüglenme var

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini