TR türkiye
sohbet siteleri

Samsun Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Samsun Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Tüm gençlerin ortak problemi olan Tüylenme sorunundan tamamen kurtulmak istenmektedir. Ancak bu probleme kalıcı bir çözüm bulmak istendigi için günümüzde kullanılan yöntemler işe yaramamaktadir. Çünkü tüylenmenin tamamen giderilmesi için kalıcı bir çözüm gerekmektedir. Son zamanlarda yaygın olan hemde kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi vardır.

Lazer epilasyon yöntemi lazer ışığı tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlamak daha sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl kökünü tahrip ederek kıl büyümesini durduran bir epilasyon yöntemidir. Ancak 8 seans sonrasında tamamen etkisini gösteren bir işlem olmaktadır. Fakat bu seans süresi kişiden kişiye uzayabilmektedir. Bunun sebebi ise her kişinin cilt yapısı ve kıl renginin farklı olmasıdır. Kişinin seans süresinin belirlenmesi için de işlem öncesinde kişinin cildi uzman biri tarafından incelenerek kişiye seans süresi verilmektedir.

Samsun Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık  16. ilidir. 17 ilçesi bulunmaktadır. Nüfusu fazla olan bir il olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Hatta bazı ilçelerinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları da diğer iller de olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Bunun sebebi ise  her lazer epilasyon merkezinde uygulanan yöntemin farklı oluşu ve merkezin konforudur. Samsun ili Lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır.

Samsun Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer Samsun şehrindeki lazer epilasyon firmaları hakkında tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için >>> Samsun Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyiniz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek için >>> Samsun Dövme Sildirme konumuzu okuyunuz.

NOT: Fiyatlar 2021 yılının fiyatlarına uygun olarak güncellenmiştir.

samsun lazer epilasyon seans fiyatları

SAMSUN LAZER EPİLASYON FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba değerli arkadaşlar bu konuda sizlere Samsun şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlar için lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşma gereği duyduk.

Not:Konuda yer alan fiyatları 2021 fiyatları ile güncelledik. Eğer dilerseniz güncel fiyat listemiz aşağıda yer almaktadır. Samsun şehrindeki tüm ilçeleri ele alarak hazırladığımız bu sayfamızda sizlerde çok yüksek fiyatlar ödemeden lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi alacaksınız.

19 Mayıs,  Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik,  Çarşamba, Havza, İlkadım,  Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent ilçelerinide kapsayacak lazer epilasyon seans fiyatları yer almaktadır.

Samsun şehri lazer epilasyon konusunda oldukça deneyim sahibi ve samsun lazer epilasyon fiyatları konusunda oldukça araştırma yapan bir arkadaş gurubumuzda elde ettiğimiz bilgiler ışığında Samsunda lazer epilasyon yaptıran kişiler oldukça fazladır.

Samsun şehri lazer epilasyon anlamında çok ama çok şanslı olmaktadır. Çok kaliteli lazer klinikler, çok fazla deneyime sahip güzellik uzmanları ve dahası bulunmaktadır. En kaliteli firmalar bu şehrimizde bulunmakta ve tercih edilmektedir. Ama şimdi bir çok arkadaşımızın aklında şu soru sorulmaktadır. Acaba kaliteli firmaların, çok yüksek fiyat sunmasından korkmamaları gerekmektedir. Sizler için fiyat listesinide hazırladık ve sizlerin onayını sunuyoruz.

13 Yorumlar
Zeynep

Iyi günler ben rose tedavisi görüyorum sadece yüz için ücret alabilir miyim samsun vezirköprü den

Zeynep

Iyi günler ben rose tedavisi görüyorum tedavi bittikten sonra doktorum lazere göndereceğini söyledi sadece yüz için ücret alabilir miyim samsun vezirköprü den

Bayram kıgılcım

Merhaba ben kaş ortası aldırmak istiyorum birdaha çıkarmı acaba yeriniz neresi size nasıl ulaşırım kaç seans sürüyor fiyatı nedir

kemal

sirt ve kol epilasyon ne kadar.Epilasyon buz laazermi

    Editör

    Fiyatlar yukarıda yazmaktadır. Buz lazer diye bahsedilen şey soğutma sistemidir. Buz lazer ismine kapılıp işe yaramaz cihazlarda epilasyon yapmak yerine gerçek bir diode, alexandrite veya nd:yag lazer cihazı tercih edip bulmaya çalışınız. Reklam olayına girip buz lazer diye bahsedilen ve gerçek lazer olmayan cihazlardan uzak durmaya çalışınız.

tuğçe

samsunda tüm vücut lazer epilasyon yaptmaya karar verdim bana çok uçuk fiyatlar vermişlerdi bende bu sitede fiyatlar böyle diyince e tamam bari o fiyattan yapalım dediler.

mustafa bey

samsunda burada belirtilen fiyatlar neticesinde gittiğim epilasyon firmasından dolandırılmadım çok teşekkür ederim.

Fatma arslan

Tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak istiyorum kayseri de mi yeriniz

Vakstvaj

Tum vucut lazer fiyatlari kol bacak biyik

Turgay

Yeriniz neresi ismine ben erkekgim Kaş sakal üstu kulak yatıracagımda fiyat alabilirmiyim

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini