TR türkiye
sohbet siteleri

Yüzde Oluşan Akne ve Boşluklar Lazer Tedavisi Mümkün mü?

Yüzde Oluşan Akne ve Boşluklar Lazer Tedavisi Mümkün mü?

Soru: İyi günler editör. Yüzümde fazlasıyla akne ve çukurlar mevcut, acaba yüzümdeki akne ve çukur oluşumlarını lazer tedavisi ile yok etmek yada en aza indirmek mümkün müdür. Kütahya’da ikamet ediyorum.

Cevap: Merhaba Atakan Bey. İlk olarak lazer tedavisi bir çok çözüme kavuşturmak amacıyla kullanılabilmektedir. Bunlardan en önemlisi ve en etkilisi ise istenmeyen tüylerde gerçekleşmektedir. Ama aynı zamanda akne tedavisinde de aktif olarak lazer cihazları kullanılmakta ve önermekteyiz.

Bir çok hem erkek ve hem bayanların en kötü korkulu rüyaları haline gelen aknelere en güzel tedavi ise lazer akne izi tedavisi almaktadır. Lazer akne izi tedavisi cildin altına gönderdiği 60 C derecedeki ısı ışınları ile akne izlerinin oluşturduğu boşlukları ciltteki kolajen lifleri çekilir ve boşlukların gerilerek yok olmasını sağlamaktadır.

yüzde oluşan akne izleri

Lazerle gerçekleştirilen tedavilerde ilk seanslarda iyileşme görülse de aslında tam anlamıyla iyileşme 6-12 ay arasında görülmektedir.  Lazer cihazları ile hem aknelerinizden kurtulmanızı sağlar hemde aknelerinizin oluşturduğu boşlukları çukurları uygun bir biçimde kurtulmanızı sağlamaktadır.

Atakan Bey eğer dilerseniz Kütahya şehrindeki kaliteli lazer firmalarına giderek akne ve silvilcelerinizden kurtulmak ve firmaları öğrenmek için >>>> Kütahya Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet <<<< konusunu inceleyiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini