TR türkiye
sohbet siteleri

Şanlıurfa Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Şanlıurfa Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bütün gençlerin ortak sorun haline gelmiş tüyler için birçok tüy alma yöntemi vardır. Ancak bunların hicbiri kalıcı bir çözüm olmadığı için kalıcı bir çözüm aramaya baslanmaktadir. Günümüzde ise oldukça yaygın olan lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır. Ve gençlerin bu sorununu ortadan kalkmasını sağlamıştır. Lazer epilasyon yöntemi kalıcı bir çözüm olmakta ancak zaman gerektiren bir işlem olmaktadır.

Lazer epilasyon yöntemi kıl köklerinin tahrip edilmesi ile kıl köklerinin tamamen yanmasını sağlamaktadır. Kıl kökünün tamamen yanması ile kıllar tamamen dökülür ve bir daha çıkmamaya başlar. Ancak bu işlem bir seans sonrasında sonuç vermemektedir. Beklenen sonucu elde etmek için en az 6 seans gereklidir. Fakat bu seans süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Lazer epilasyon işleminde bir cok konunun kişiden kişiye farklılık göstermesi kişinin cilt yapısına ve kıl rengine bağlı olmaktadır. Bu yüzden kişiye özel konuların belirlenmesi için işlem öncesinde kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmelidir.

Şanlıurfa Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 8. ilidir. 13 ilçeye sahiptir. Nüfusu fazla olan Șanlıurfa ilinin her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Hatta il merkezinde ve bir kac ilçesinde birden fazla lazer epilasyon merkezi de bulmak mümkün olacaktır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise tüm illerde belirlendigi gibi Şanlıurfa ilinde de lazer epilasyon merkezlerinde Belirlenmektedir. Şanlıurfa lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır. Ancak her ilin fiyatlari farklı olmaktadır.

Şanlıurfa Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Dahası: Eğer isterseniz şehrinizde aktif olarak faaliyet gösteren lazer epilasyon firmaları hakkında yazılmış tavsiye, yorum ve şikayetleri okumak için >>> Şanlıurfa Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezleri konusunu inceleyiniz.

Dahası: Urfa şehrinde lazerle dövme sildirmek için >>> Şanlıurfa Dövme Sildirme konusunu inceleyiniz.

anlıurfa lazer epilasyon seans fiyatları

Şanlıurfa Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Bu konuda Şanlıurfalı arkadaşlarımız için hazırlamış olduğumuz Lazer epilasyon seans ücretlerini paylaşacağız.

Şanlıurfalı arkadaşlar bu konuda çok şanlı olduğunu paylaşmak isteriz. Neden derseniz tam tamına Şanlıurfa da bulunan Haliliye, Eyyübiye, Karaköprü, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Harran, Hilvan, Siverek, Suruç, Viranşehir. ve diğer ilçelerinden hepsinde aktif olarak faaliyet gösteren lazer epilasyon firmalarından edindiğimiz fiyat listesinden ortalama bir liste hazırlayıp Urfa lazer epilasyon seans fiyatlarını sunalım dedik.

Not: Yazılan tüm fiyatlarımızı 2021 yılı fiyatları ile güncelledik. Fiyatlarımız güncel fiyat olmakla birlikte aynı zamanda firmaların ortalama fiyatıdır. Sizlerde diğer firmalardan edindiğiniz fiyatları burada paylaşabilisiniz.

İstenmeyen tüylere kesin bir çözüm sunan lazer epilasyon, biz Urfalıların çok tercih sebebi olmaktadır. Urfalıların biraz istenmeyen tüylerle fazlaca sıkıntı yaşamaktadır. Bu soruna en güzel çözümü ise lazer epilasyon firmaları sunmakta. Uygun fiyatlar ile bir çok kişinin ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

33 Yorumlar
Anonim

Telefon numarasınız paylaşabilirmisiniz

Resul

Tüm vücut 5 7 seans demişsiniz peki kıllara göre farklılık gösterir mi sert ve kalın kıllar daha fazla seansta mı biter ve kalıcımıdır ?

  Editör

  Aslında Resul Bey sert ve kalın kıllar daha erken bitmektedir. Tabi vücut tipine göre Şanlıurfanın cilt tonuna göre seans süreleri uzayıp azalmaktadır.

  Editör

  Lazer Epilasyon kalıcı kesin bir işlem olmaktadır.

Mahur

Merhaba ben sadece yuzumun boyun altina yapmaz istiyorum ne kadar olur ve garanti veriyormusunuz

  Editör

  Ortalama seans ücreti 100 TL olmaktadır. Nitekim Lazer Epilasyon işlemlerinde garanti olmaz. Birde bölgeniz oldukça sıcak bir bölge olduğundan imkanınız varsa bahar veya kış mevsiminde yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Mehmet

Bütün vücudun kılları geçermi kaç seans ama geçmese

Anonim

Kaş bölgesi için ince uçlu makineniz varmı ?

  Editör

  Tabiki genellikle ama kaş için Lazer Epilasyon yerine iğneli epilasyon tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Anonim

Kıllardan kurtuluyormuyuz

hali

Toplam ne kadar mal oluyor tüm vücut bütün seanslar

  Editör

  her seans 650 TL'dir nitekim vücudunuzun türüne bağlı olarak seans sayıları değişmektedir. Ortalama 6-8 seans diyebiliriz.

zahra aciyan

TÜM YÜZ KAÇ SEYANS

Anonim

Tüm vücut kaç seans

Emir

Yanaklarımda kırmızılık mevcut ne kadara giderilir?

  Editör

  Bunun için 3-4 farklı yöntem mevcut. en iyi yöntemi ve ücreti ancak tedavi edip ortak bir çözüme kavuşturabiliriz.

Nazlı

Tum yuz kac seansta tuylerden kurtulurum

  Editör

  Merhaba Nazlı Hanım yüzünüzü incelemekte fayda var ama ortalama bir süre isterseniz 4*6 seans diyebilirim

Miraç efe

Dogum leke çıkarma ne kadar

  Editör

  Doğum lekesi için seans başı 50-100 TL arasında değişmektedir. Ortalama 3-4 seansta işlem sonlanmaktadır.

Omer

Fiyatlar tek Seans icin mi gecerli?

Cihan

Meraba bir sorum olucaktı. Saçımın az altında anlimın 4 5 metre üstünde az bisi istenmeyen saç var onu kaç tl ye aldıra biliriz bide yanak da sivilce var biraz onu aldircaz 2si kaç tl tutar ? Whatsapdan mesaj atabilirsiniz 543 9742202

  Anonim

  4-5 metre me 😂😂😂

  Editör

  Bunun için iğneli epilasyon tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Lazer Epilasyon tam çözüm sağlayamayabilir. Ücret olarakta çok cüzi bir fiyat tutulacaktır.

Anonim

Alın ne kadar erkek..

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini