TR türkiye
sohbet siteleri

Tunceli Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Tunceli Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizde hem kadın hem de erkeklerin ortak sorunu haline gelen tüy problemi için kalıcı bir çözüm bularak sık sık tüy almaktan kurtulmak istemektedirler. Bunun için gelistirilen ve kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi vardır. Lazer epilasyon yöntemi ülkemiz genelinde oldukça yaygınlaşmış bir şekilde kullanılan bir işlemdir. Birçok kişi tarafından memnun kalınmıș ve güvenilir bir işlem olarak bilinmektedir.

Lazer epilasyon yöntemi birden fazla seans sonunda sonuç vermekte olduğu için sabır gerektiren bir işlemdir. Lazer epilasyon işlemin de kişiye göre belirlenen lazer tipleri vardır. Bu lazer tipleri kişinin cilt yapısına ve kıl rengine göre belirlenmektedir. Ve bu lazer tipi ve kişinin cilt yapısına göre de kişinin seans süresi belirlenmektedir.

Tunceli Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümün de yer alan bir ildir. 8 ilçesi bulunmaktadır. Türkiye’nin en az nüfusa sahip ilidir. Bu yüzden her ilcesinde lazer epilasyon merkezi bulunmayabilir. Ancak il merkezinde ve bir kac ilçesinde elbette bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise lazer epilasyon merkezlerine göre degismektedir. Bu nedenle fiyatlar düşük ya da fazla olabilmektedir. Tunceli ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer küçük illere yakın fiyatlar vermektedir. Her ilin fiyatlara farklı etkisi olsa da Tunceli ilinin fiyata etkisi cok fazla değildir. Çünkü küçük bir il olduğu için fiyatları cok yüksek rakamlar değildir.

Tunceli Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer dilerseniz şehrinizdeki lazer epilasyon firmaları hakkında yazılan tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için >>> Tunceli Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu okuyunuz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek için >>> Tunceli Dövme Sildirme konusunu inceleyiniz.

tunceli lazer epilasyon seans fiyatları

Tunceli Lazer Epilasyon Fiyatları

Tunceli Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Tunceli şehrimizde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşma gereği duydum.

Lazer epilasyon yaptıracak arkadaşlarımız için hazırladığımız bu konumuzda sizlere lazer epilasyon adına yapmanız gereken herşeyi tek tek anlatmak konusuna değindim. Lazer epilasyon seans fiyatları ile lazer epilasyon da en çok tercih edilen lazer epilasyon cihazlarının seans ücretleri bu konumuzda sizlerle.

Lazer epilasyon ile istenmeyen kıllara kesin çözüm sunan lazer epilasyon yöntemleri insan vücudunda bulunan hemen hemen her yerde bulunan lazer epilasyon merkezleri istenmeyen kıllara kesin çözüm sunmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini