İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Şırnak Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Şırnak Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde tüylenmek özellikle gençler tarafından oldukça büyük dert olmaktadır. Tüylenmenin giderilmesi için bir çok yöntem bulunmaktadır. Ancak kalıcı bir çözüm bulmak bu dertten tamamen kurtulmak istenmektedir. Ülkemizde ise son zamanlar da yaygın olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon yöntemi lazer ışığı ile tüy köklerinin yakılıp tüylerin bir daha çıkmamasını sağlar. Ancak bu işlem bir seans sonunda tam sonuç vermemektedir. Tam sonuç verebilmesi için en az 6 seans gereklidir. Lazer epilasyon işleminde seans süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bunun sebebi ise her kişinin cilt yapısının farklı olmasıdır. Kişiye seans süresi verilmesi için işlem öncesinde uzman tarafından kişinin cildi incelenmelidir.

Lazer epilasyon işleminde farklılık gösteren sadece seans süresi değil bununla beraber uygulanacak olan lazer tipi de farklılık göstermektedir. Lazer epilasyon yönteminde birden fazla lazer tipi bulunduğu için kişiye uygun lazer tipi belirlenmektedir.

Șırnak Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 43. ilidir. 7 ilçeye sahiptir. Nüfusu fazla ancak ilçe sayısı az olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunması beklenilmektedir. Ancak her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulmak mümkün olmayabilir. Fakat il merkezinde yada belirli bir ilçesinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür.

Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde ki gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Bu yüzden verilen fiyatlar farklı olabilmektedir. Şırnak ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer nüfusu fazla olan illerin fiyatlarına yakın fiyatlardır. Ancak her ilin fiyatlara etkisi farklı olduğu için farklılık gosterebilmektedir.

Șırnak Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer şehrinizde aktif olarak çalışan lazer epilasyon firmaları hakkında kullanıcıların yazmış olduğu tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için >>> Şırnak Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet tıklayınız.

Dahası: Şırnak Dövme Sildirme  konusunu inceleyiniz.

Şırnak Lazer Epilasyon Fiyatları

Şırnak Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Bu konuda sizlere Şırnak şehri lazer epilasyon seans fiyatlarını sizlere sunacağız. Şırnak şehrinde aktif olarak çalışan kliniklerden arayıp edindiğimiz lazer epilasyon ortalama seans fiyatlarını sunalım dedik.

Bir kaç sağlık alanında bilim adamının akıllarına uyarak geliştirdiği ve bir kaç mühendisin bir araya getirdikleri lazer cihazları, insanların tamda istedikleri bir konuda insanlara çözüm sundu. Lazer cihazları istenmeyen tüyler sorununa kesin bir çözüm bularken aynı zamanda insan sağlığına da herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.