TR türkiye
sohbet siteleri

Bartın Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bartın Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizde gençlerimizin ortak problemi olan kıl alma sorunu için kalıcı bir çözüm bulmak istenmektedir. Son zamanlarda ise oldukça yaygın bilinen ve kalıcı çözüm olan lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır. Bu lazer epilasyon yöntemini tercih edenler çok memnun kaldığını söylemektedirler. Ancak bazı kişiler ise hic güvenilir bir yöntem olmadığını savunmaktadir.

Lazer epilasyon yöntemi uluslararasında kullanılan oldukça guvenli ve olumlu sonuç veren bir işlemdir. Bu yöntem sayesinde her ay tüy alma sorunu ortadan kalkmaktadır. Ancak bu işlem için en az 6 seans gereklidir.

Lazer epilasyon işleminde lazer ışığının kıl kökünü tahrip etmesi sonucu kıl kokleri yanarak kılların bir daha çıkmamasını sağlar. Fakat bu işleminin seanslarını aksatma durumunda istedigimiz sonucu elde etmeyebiliriz. Çünkü bu işlem zaman bakımından oldukça onemlidir. O yuzden seanslara zamaninda gidilmelidir.

Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde farklı belirlenmektedir. Bunun sebebi ise her ilde farklılık gösteren lazer epilasyon merkezleridir. Çünkü her lazer epilasyon merkezinin hizmeti, konforu ve uyguladığı yöntem bir değildir.

Bartın Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. 4 ilçeye sahiptir. Hem nüfusu hemde ilçe sayısı az olan Bartın ilinin her ilçesin de lazer epilasyon merkezi bulmak mümkün olmayabilir. Fakat il merkezinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkün olacaktır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde farklı olmaktadır. Bunun sebebi ise her ilin fiyatlarına etkisinin değişiklik göstermesidir. Bartın ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer az nüfuslu illere yakın fiyatlıdır.

Bartın Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer isterseniz şehrinizde aktif olarak faaliyet gösteren lazer epilasyon firmaları hakkında tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için >>>Bartın Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet inceleyebilirsiniz.

Dahası: Bartın Dövme Sildirme konusunda şehrinizde dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

bartın lazer epilasyon seans fiyatları

Bartın Lazer Epilasyon Fiyatları

Bartın Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Bartın şehrinde lazer epilasyon mu yaptırmak istiyorsunuz. Şehrinizde olan firmalar hakkında bilgi sahibi değil misiniz? Lazer epilasyon seans ücretleri hakkında detaylı bilgiye sahip değil misiniz? Bu konuda sizlere detaylı bir şekilde anlatalım.

Bartın şehrine Özel Bölge olarak Bartın şehrindeki firmalardan edindiğimiz bilgiler ışığında hazırladığımız Bartın lazer epilasyon seans fiyatlarını sizlere sunduk. Baktık ki Bartın şehrinde yaşayanlar bu konuda biraz muzdarip, fiyat konusunda gerekli bilgiye sahip değiller ve gerekli bilgiler ışığında faydalanamıyorlar. Bizde bu konuyu ele aldık. ve sizler için hazırlamış olduğumuz fiyat listesini aşağıda sunduk inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini