TR türkiye
sohbet siteleri

Tekirdağ Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Tekirdağ Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Estetik bir bozukluk olan kıllar, kıl alma işleminde yaklaşık 1 hafta sonra tekrar çıkar ve kıl almak zorunda kalınır. Bu döngüden sıkılmış insanlar ise kalıcı bir yol bulup bu dertlerinden kurtulmak isterler. Bu problem sadece kadınların degil erkeklerin de çok dert ettiği bir konudur. Günümüzde ise ülkemizde oldukça yaygınlaşmış olan lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmamız için kalıcı bir yol sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Güzellik ve estetik merkezlerde yapılan bu uygulamada kıl kökleri lazer ışığı ile yakılması ve işlem sonunda bir daha çıkmaması hedeflenir.

Lazer epilasyon yönteminde birden fazla lazer tipi kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise her kişinin her lazer tipine uygun bir cildi olmamasıdır. Kişinin cildinin sadece lazer tipinde belirleyici bir özellik değildir. Bununla beraber aynı zaman da hem lazer epilasyon seans sureleri hemde lazer epilasyon seans fiyatlarında etkisini göstermektedir.

Tekirdağ Türkiye’nin Marmara Bölgesinin Trakya yakasinda yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 21.ilidir. 11 ilçeye sahiptir. Nüfus sayısının fazla olması yanı sıra ilçe sayısı az olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Ancak yetersiz kaldığı için bazı ilçelerinde birden fazla lazer epilasyon merkezi de bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları da lazer epilasyon merkezlerinde belirlendigi için farklı olsa da ortalama olarak yakın fiyatlardır. Fakat Tekirdağ ili lazer epilasyon seans fiyatları ise büyük illere oranla aynıdır. Bu fiyatlar her ilde aynı olmasa da çok büyük farkları yoktur. Bu yüzden tahmini bir fiyat listesi bulunmaktadır.

Tekirdağ Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer sizde şehrinizdeki kaliteli lazer epilasyon ve güzellik firmaları hakkında kullanıcı deneyimlerinden oluşmuş tavsiye yorum öneri ve şikayetleri okumak sizde yorum yapmak isterseniz >>> Tekirdağ Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyiniz.

Dahası: Lazerle Dövme Sildirmek için >>> Tekirdağ Dövme Sildirme  konumuzu inceleyiniz.

Not: Konumuz 2021 yılının fiyatları ile yeniden güncellenmiştir. 

tekirdağ lazer epilasyon seans fiyatları

Tekirdağ Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Bu konumuzda sizlere Tekirdağ şehrinde lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşma gereği duyduk.

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken aynı zamanda sorun yaşamamanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Lazer epilasyon adına işini kaliteli yapan firmaları aramakta olup aynı zamanda lazer epilasyonun adını layıkıyla veren kaliteli lazer epilasyon firmalarını sizlere sunmaktan onur duyarız. Lazer epilasyon ile istenmeyen kıllara kesin bir çözüm sunmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini