TR türkiye
sohbet siteleri

Tokat Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Tokat Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemiz de özellikle genç kizlarin en büyük dert ettiği tüylenmenin giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istemektedirler. Tüyleri almak için birden fazla yöntem bulunsa da bu yöntemlerin hicbiri kalıcı değildir. Hem ülkemizde hemde bir çok ülkede oldukça yaygın olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon yöntemi belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Birden fazla seans sonrası tam sonuç veren bir işlemdir. Seans sureleri ise kişinin cildine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu yüzden işlem öncesinde kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmeli ve kişiye belirli seans süresi verilmektedir.

Tokat Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 34. ilidir. 12 ilçesi bulunmaktadır. Kalabalık bir il olan Tokat ilinin her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Ancak ilçe sayısı az olduğu için lazer epilasyon merkezleri yetersiz kalmaktadır. Bu yüzden bazı ilçelerinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları da lazer epilasyon merkezlerine bağlı olduğu için fiyatlar farklıdır. Tokat ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır. Fakat her ilde net fiyatlar degil sadece tahmini fiyatlar verilmektedir.

Tokat Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer Tokat şehrinde lazer epilasyon firmaları hakkında yazılmış tavsiyeleri yorumları, önerileri ve şikayetleri okumak için >>> Tokat Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu okuyabilirsiniz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek için >>> Tokat Dövme Sildirme konumuzu inceleyiniz.

tokat lazer epilasyon seans fiyatları

Tokat Lazer Epilasyon Fiyatları

Tokat Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Tokat Şehrimizde bulunan lazer epilasyon firmalarının lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşma gereği duydum.

Tokat şehrimiz kültürel yapısı ve altyapı zenginliği ve çok eskiye dayanan tarihi geçmişi ile şehirde bulunan fazlaca kaliteli lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında seans fiyatları konusunu ele aldık. Kıllar insan hayatını en önemli konusunda kıllar yer almaktadır. Kıllar, istenmeyen tüyler konusunu ele aldığımızda çok haklı olarak herkesin en büyük sorunu olmaktadır. Bu konu hakkında bilim adamlarımız ise lazer cihazları denilen lazer epilasyon cihazlarını üretmektedir.

6 Yorumlar
arya

05325426770 ESSA GUZELLIK MERKEZİ

Keskin

Bu liste hangi Lazer Epilasyon a bağlı

Anonim

Telefon numarası alabilirim

Seda Caymaz

Telefon numarası alabilirim

Hakan Güler

Sakal üstü kaşlari az inceltme ama şuan acil olan sakal üstü fiyat 35 TL yazmışsınız adresi alabilir miyim nerde yapılıyorsa

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini