TR türkiye
sohbet siteleri

Adana Uzm. Dr. Pınar Bozkurt Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Adana Uzm. Dr. Pınar Bozkurt Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Adana şehrinde lazer epilasyon ve güzellik uygulamalarında oldukça deneyim sahibi biri olan Dermatoloji Uzmanı Pınar Bozkurt Merkezinde lazer epilasyon, dolgu, prp, gibi uygulamalarda işlem sağlanmaktadır.

Lazer Epilasyon işlemini ele alacağımız bu konuda Pınar Hanımdan oldukça yüksek oranda memnuniyet ve geri dönüşüm alınmaktadır. Nitekim Yüksek bir beğenme olayı ve tavsiye niteliği bulunmaktadır. Uzm. Dr. Pınar Bozkurt Merkezinde Lazer epilasyon cihazı olarak Soprano Platinum lazer epilasyon cihazı tercih edilmektedir. Gerçek bir lazer cihazı olan bu cihaz sayesinde kısa ve etkili lazer epilasyon işlemi sizlere sunulmaktadır.

Dermatoloji Uzmanı Pınar Bozkurt Tedavi Yorumları

İnanılmaz bir enerjileri var yıllardır geliyorum. Doktorum Pınar Hanım kendi gibi samimi, güleryüzlü, ilgili, naif o kadar güzel bir ekip kurmuş ki gelin görün diyorum. Ekipçe Başta Doktorum Pınar Hanım ekibinden Sevgi, Pınar, İpek, Naz, Mehtap Hanımlar inanılmaz ilgili, bilgili, mükemmeller. Kendinizi,sağlığınızı emin ellere bırakın ve buraya gelin diyorum. İyi ki varlar. Başarılarının devamını diliyorum. ❤️😊🌼
Merhabalar öncelikle Pınar hanım ve ekibinden çok memnunum. Hepsi güler yüzlü, nazik ve işlerinde çok titizler .Benim çok fazla, hiç bitmeyecek kadar yüzümde tüylerim vardı o yüzden çok umutsuzdum ve sabır gerektiren bir şeydi. Aynı zamanda tüylerimin çok olması sebebi ile de utanıyordum.. Taaki Sevgi hanım ile tanışana kadar. Sayesinde önce utangaçlığım gitti sonra umudumu yeşertti. Evet benimki sabır işiydi ama asıl sabrı tek tek atış atarak, emek emek iş çıkartan Sevgi hanım ve naz hanımdı. Sonuç ise harikaaa. Buradan Pınar hanım ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum :)
Pınar hocam o kadar samimi içten ki ilk gittiğim gün kendisine güven duyarak lazer epilasyon işlemine başladım ve çok güzel sonuçlar aldım halada devam ediyoruz kendisi benim cilt ve bakım konusunda vazgeçilmezim güler yüzlü tatlı ekibi ve Pınar hocam iyiki varsınız.
Pinar hanım etiketinden önce insanlığına bayıldım harika bi insansınız sıcak ve içten demem oki bazı ukala etikeyle kendini adam sananlara ders olmalı bence, etiketiyle değil karakteriyle öne çıkmalı insan. tecrübeli kendini gelistiren son sistem teknoloji ile işin hakkını veren bir doktor. Ekip arkadaşları da güleryüzlü samimi harika bir ortam.kesinlikle tavsiye ederim.

Adana Uzm. Dr. Pınar Bozkurt Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

 

 

Uzm. Dr. Pınar Bozkurt Lazer Epilasyon  İletişim Adresi

Ziyapaşa Bulvarı Mithat Saraçoğlu Cad.  No:12 Ali Şadi Bey Apt. A Blok K:3 D:6  (Ziyapaşa Özsüt Üzeri) Adana
Telefon: 0322 458 50 00 GSM: 0553 734 32 02

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini