Almina Polikliniği – Lazer Epilasyon Antalya

Almina Polikliniği – Lazer Epilasyon Antalya

2007 yılında Almina Estetik merkezi adı ile Medika estetik doktoru Dr. Yasin Çobanoğlu tarafından kurulun merkez 2010 yılında da sağlık bakanlığı onaylı estetik ve lazer epilasyon kliniği ruhsatını alarak Almina Polikliniği adını almıştır. Sağlık cilt sağlığı ile başlar sloganı ile Antalya’da lazer epilasy0n, güzellik ve estetik uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren Almira polikliniğinde hem bay hem bayanlar için tedaviler gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon uygulamları, fraksiyonel lazer uygulamaları, leke silme ve kılcal damar tedavisi, lazer ile dövme silme, cilt ve vücut bakımı, prp, botox ve dolgu uygulamaları, selülit tedavisi gibi işlemlerin gerçekleştirildiği Almina Polikliniği lazer epilasyon Antalya dendiğinde poliklinik şartlarında ve uzman hekim önderliğinde gerçekleştirilen uygulamaları ile tercih edilebilir bir kurumdur.almina-estetik-lazer-merkezi

Almira Polikliniği estetik güzellik ve lazer epilasyon merkezi hakkında merak ettiğiniz detayları, uygulamalar ve fiyat bilgilerini, randevu ve hekim ile görüşme taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Almina Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Yeşilbahçe mah. Çınarlı cd. üçüncü ercivan apt. No:1 Kat:2 Daire:5 Antalya
Telefon: 0242 311 05 81

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.