Dr Lauranne Tüy Dökücü Papaya Sprey – Fiyatları ve Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

17 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 5.890 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Dr. Lauranne papaya özlü tüy dökücü ve azaltıcı spreyi heralde kıl ve tüy sorunu olanlar ve bu sorunlarına çözüm arayanlar arasında duymayanımız kalmamıştır. Avrupadan sonra Türkiyede de satışa sunulduğu ve istenmeyen tüylere 4 seans sonunda kalcı olarak azaltma garantisi sunan ve aksi halde paranız iade sloganı ile satışlarına başlayan dr lauranne tüy azaltıcı sprey son zamanların popüler tüy dökücülerinden. Bu yazımızda istenmeyeb tüyleri azaltan bu sprey hakkında detaylar vermeye çalışacağız.

Dr. Lauranne papaya özlü tüy azaltıcıyı istenmeyen tüylerinize sprey formatında evde kolay ve pratik bir şekilde uygulayabileceğiniz, uygulama sonuçlarında tüylü bölgenin köklerine işleyerek tüyleri kuruttuğu, hızlı ve kalıcı bir tüy yok etme imkanı sunduğu belirtiliyor.

Kendine ve cildine önem veren herkesin kullanması gereken bir ürün sloganı ile öne çıkan ve içeriğindeki papain maddesi ile tüy köklerindeki proteğinleri parçalayarak, tüy köklerinin beslenmesini engellediği bu sayede de tüylerde zaman içerisinde ciddi azalmalara sebep olduğu belirtilen dr lauranne tüy dökücünün kullanımı ise şu şekilde imiş; Öncelikle sprey uygulanacak bölgedeki tüy ve kıllar ağda jilet vb. epilasyon yöntemleri ile alınacak daha sonra dr lauranne spreyi dr-lauranne-tuy-dokucu-azaltici-spreybu bölgeye 15 dakika kadar yapılacak masaj ile sürülecek ve iyice emilimi sağlanacak. Bu işlem 2-3 haftalık aralıklar ile 4 defa bu şekilde tekrar edildiğinde o bölgedeki kılların tamamen yok olacağı ifade ediliyor.

Bayanlarda koltuk altı, bacak,  kol, göbek, yüz ve Özel Bölge için, erkeklerde de ense, sırt, omuz, yüz, koltuk altı ve Özel Bölge için uygulanabileceği ve 4 seans sonunda istenen sonuçlara ulaşılacağı iddia edilen Dr. lauranne papatya sprey hakkında bir diğer merak edilen konu da fiyat konusu. Dr. Lauranne papaya tüy azaltıcı sprey fiyatları ne kadar dediğimizde, internet üzerinden satış yapan sitelerden yaptığımız araştırmaya göre 1 kutusu 50 TL, 2 kutusu ise 89 TL‘den satılıyır. Ayrıca 2 kutu ve üzeri alanlara kargo ücreti de bedava oluyor. Dikkat çeken bir nokta ise sonuçtan memnun kalmazsanız ürün iadesi ve paranızın geri iade edileceği belirtiliyor. Ancak ne kadar doğrdur bilinmez.

Dr Lauranne hakkında edindiğimiz bilgileri paylaştığımız yazımızda neyin ne kadar doğru olduğunun en güzel kanıtı spreyi kullananlar ve kullanıcı yorumları olacaktır. Eğer daha önce ziyaretçilerimizden Dr Lauranne Tüy Dökücü Papaya Sprey kullananlar varsa değerli yorumlarını aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak bizlerle paylaşmaları ürün hakkındaki gerçek bilgilerin ve sonuçların satış temsilcilerinin değil de gerçek kullanıcılar ağzından ifade edilmesini sağlayacak ve bu ürünü kullanmayı düşünen birçok kişiye de ışık tutacaktır.

Dr Lauranne Tüy azaltıcı papaya sprey kullananlar ürün hakkındaki yorum, memnuniyet ve şikayetlerini aşağıdaki yorum kutucuğuna yapabilirler.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Dr Lauranne Tüy Dökücü Papaya Sprey – Fiyatları ve Yorumlar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. tijen dedi ki:

    fiatı çok pahalı ve şikayetler bölümünde şikayet ifadeleri neden görünmüyor üstelik jiletle tuyler alındıktan sonrada etkili ifadesini neden kaldirdınız size güvene bilirmiyiz dr.lauranne

Sayfa başına git