TR türkiye
sohbet siteleri

Anadolu Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kütahya

Anadolu Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kütahya

Kütahyada lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamaları ile Uzman Doktor Aysun Tekeli yönetiminde hizmetlerini sürdüren Anadolu Güzellik Merkezi Ali Paşa Fatih Sultan Mehmet Bulvarında yer almaktadır.

Lazer epilasyon Kütahya alternatiflerinizden Anadolu Güzellik Salonunda, Alexandrite cynosure lazer epilasyon, lumenis lights diode lazer epilasyon gibi uygulamalar gerçekleştirilirken, Bölgesel incelmede elektroterapi, lipoliz, mezoterapi, pressoterapi, eximia uygulamaları, cilt bakımı ve cilt gençleştirme işlemleri, Leke sivilce ve akne tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Uzm. Dr. Aysun Tekeli yönetimindeki Anadolu güzellik ve lazer epilasyon merkezinde iğneli epilasyon uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.Kütahya’da iğneli epilasyon yaptırabileceğiniz merkezlerin biride Anadolu güzellik merkezidir.
anadolu-guzellik-kutahya
Merkez hakkında merak ettiğiniz diğer detayları incelemek, gerçekleştirilen uygulamalar hakkında fiyat bilgileri edinmek için Kütahya Anadolu Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca randevu taleplerinizi de aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile iletebilirsiniz.

Anadolu Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Ali Paşa mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı no:9 Kütahya
Telefon: 0274 224 11 33

1 Yorumlar
Sibel

Doğum çatlakları için bi çözümünüz var mı?

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini