Pressoterapi İle Vücuttan Ödem Atma Zayıflama ve Sıkılaşma

30.05.2016
862
Pressoterapi İle Vücuttan Ödem Atma Zayıflama ve Sıkılaşma

Pressoterapi nedir ve fiyatları nelerdir gibi aramalar ara motorlarında fazlasıyla yapılıyor. Bölgesel olarak incelmek isteyenlerin ve vücutlarındaki sarkık olan bölgelerden hoşnut olmayanların arayış içinde olduklarında illa ki karşılarına pressoterapi kelimesi çıkmıştır.

Peki nedir Pressoterapi? Pressoterapi fiyatları ne kadardır, seansları ne kadar sürer… Pressoterapi bölgesel zayıflamaya ve vücudun ödem atmasına bu sayede de sıkılaşmasına yardımcı bir terapidir. Bir diğer adı da Lenf drenaj uygulamasıdır. Pressoterapiyi ilk defa duyuyorsanız belki lenf drenaj ismi biraz daha tanıdık geliyor olabilir.

Daha önceki yazılarımızda detaylıca bahsetmiş olduğumuz lenf drenaj uygulaması nedir, ne değildir, lenf drenaj ile sıkılaşmave selülit tedavisi gibi konularda bupressoterapi-fiyatlari-nekadariçeriğimizde detaya girmeyeceğiz. Lenf drenaj uygulaması isimli yazımıza tıklayarak pressoterapi nedir, nasıl zayıflanır, pressoterapi fiyatları ne kadardır, yan etkileri var mıdır, uygulama nasıl gerçekleştirilir konularında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu içeriğimizden tatmin olmadıysanız yine pressoterapi nedir ve nasıl uygulanır isimli içeriğimize tıklayarak da konuyu detaylıca inceleyebilirsiniz.

İlgili konuda deneyimleriniz varsa görüş ve önerilerinizi, uygulama hakkında söylemek istediklerinizi aşağıdaki yorum kutucuğu vasıtası ile yayınlayabilirsiniz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.