TR türkiye
sohbet siteleri

Antalya – Dr. Figen Sayın Estetik ve Lazer Epilasyon Nasıl?

Antalya – Dr. Figen Sayın Estetik ve Lazer Epilasyon Nasıl?

Antalya Muratpaşa’da hizmet veren, güzellik ve estetiğin ne olduğunu baştan söyleyen Dr. Figen Sayın Yıldıran Lazer Epilasyon konusundada tam profesyonellerin çalıştığı Soprano İce lazer epilasyon cihazını tercih etmektedir.

Lazer Epilasyon, botoks, dolgu, yüz germe, mezoterapi gibi uygulamalarında yer aldığı Dr. Figen Sayın Yıldıran Kliniğinde mükemmel sonuç isteyenlerin bir numaralı adresi olmaktadır. Lazer epilasyon konusunda müşteri memnuniyetini en ön planda yer aldığı klinikte mükemmel sonuçlar sizleri beklemektedir.

Dr. Figen Sayın Yıldıran Lazer Epilasyon Yorumları

Doğumdan sonra yüzümde kalan cilt lekesi ile ilgili Dr.Figen Sayın kliniğinde tedavi oldum. Çok memnun kaldım . Şu an cildim doğum öncesi rengine kavuştu. Dr. Figen Hanım ‘ ın kliniğine giderek ne kadar doğru bir karar verdiğimi çok net gördüm. Herkese tavsiye ederim.
Figen Hanım’ı oğluma yapılacak lazer ve dolgu uygulamaları için tercih ettim. Birlikte gittiğimiz ve Figen Hanım ile olan görüşmemizde oğlum çekincelerini paylaşınca, onu ikna etmesi kısa sürdü. Oğlumun kendisine inanmasını sağladı ve endişelerini ortadan kaldırdı. Hastasıyla kurduğu diyalog muhteşem. Herkese tavsiye ediyorum. İlgi ve alakası için özellikle kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyor; başarılarının devamı diliyorum.
Lazere gidiyorum tüm vücut 6 seansım sonuç gayet iyi kaliteli, temiz ve güler yüzlü hizmet 😊
Yaklaşık 4 Yıldır Figen hanımın kliniğine gidiyorum ve gerçekten yaptırdığım işlemlerden çok memnun kaldım😊herkese tavsiye ederim 😉

Antalya - Dr. Figen Sayın Estetik ve Lazer Epilasyon Nasıl?

Dr. Figen Sayın Yıldıran Estetik Ve Güzellik İletişim Adresi

Adres: Working Plaza, Fener Mah. Tekelioğlu Cad, 1950. Sk. No:16 D:No 1, 07160 Muratpaşa /Antalya

Telefon: +90242 316 21 41 Gsm: 0544 316 21 41

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini