TR türkiye
sohbet siteleri

Özel Cenk Teker Tıp Merkezi Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Özel Cenk Teker Tıp Merkezi Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Özel Cenk Teker Tıp Merkezi bünyesinde yer alan Estetik ve Güzellik Merkezinde Lazer Epilasyon, botoks, altın iğne, cilt bakımı, dolgu ve mezoterapi gibi onlarda uygulama profesyonel eller tarafından yapılmaktadır.

Lazer Epilasyon konusundada uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanlara sahip olan Özel Cenk Teker Tıp Merkezi FDA onaylı Soprano Platinum lazer cihazı ile hizmet vermektedir.

Tedavi ettiği herkes tarafınan mükemmel geri bildirimler alınan Cenk Teker Tıp Merkezinde lazer epilasyon yaptıran kişilerin hemen hemen hepsi mutlu ve memnun ayrılmış bulunmaktadırlar.

Özel Cenk Teker Tıp Merkezi Güzellik Bölümü Müşteri Yorumları

GÜZELLİK MERKEZİNDENTUĞÇE HANIM İŞİNİZDE HARİKASINIZ… GÜLER YÜZLÜ SAMİMİ ÇALIŞANLARI İLE IŞIL IŞIL BİR SAĞLIK KURULUŞU.
Lazer epilasyon için geldim hastanenize gayet memnun kaldım ilk seans olmasına rağmen sonuç mükemmel ama en güzeli güler yüzünüz 😊😊👍👍👍
Güzel bi klinik çalışanlar gayet kibar saygılı ve ilgililer her konuda yardımcı oldular. Oldukça da temiz düzenli gayet memnunum 😊özellikle güzellik merkezi çalışanlarına teşekkür ediyorum
Güler yüzlü ve sıcak kanlı tüm personel.ilgi alaka çok güzel.Mustafa aydın hoca ve ekibi işinde çok iyiler.kendisine çok teşekkür ederim.

Özel Cenk Teker Tıp Merkezi Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Özel Cenk Teker Tıp Merkezi Lazer Epilasyon Bölümü İletişim Adresi

Telefon: +905307169751
Adres: Yeni Mahalle, Çelebi Sk. No 1, 34570 Silivri/İstanbul

1 Yorumlar
Gülşah metin

Cenk teker güzellik merkezine Soprano lazer epilasyon için gidiyorum. Benim estetisyenim Nesrin hanımdı. Çok memnun kaldım güler yüzlülüğü, ilgi alakası ve işini bilmesi açısından herşeyiyle çok iyi. Herkez e tavsiye ederim .

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini