Aquamarine Men & Women Beauty Style – İzmir Alsancak Balçova

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 1.817 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:20 pm yapılmıştır

Aquamarine Men & Women Beauty Style İzmir’de Balçova ve Alsancak‘ta lazer epilasyon ve güzellik hizmetleri vermektedir. Merkez şubesi İzmir Balçova’da Agora AVM’nin karşısında, Alsancak’taki şubesi Alsancak Devlet Hastanesi Arka Sokağında Sportz Clup 232’nin içinde hizmet vermektedir.

İzmir de Lazer Epilasyon, estetik ve güzellik hizmetleri veren Aquamarine Nurşen Güreşen tarafından kurulmuş olup, kendisi yönetiminde hizmetlerine devam etmektedir.

Nurşen Güreşen, 20 Şubat 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yaklaşık 5 yıl bankacılık yapmıştır. 2002 yılında güzellik uzmanlığı eğitimlerine başlamıştır. Sayısız eğitim ve seminere katılmış ve uzman estetisyen ve eğitmen ünvanı almıştır.

Aquamarine bay ve bayan lazer epilasyon ve güzellik merkezi’nde yapılan tüm uygulamalar Uzman estetisyen ve eğitmen Nurşen Güreşen, uzman estetisyen sorumlu müdür Sevinç Kalkan, uzman estetisyen Semanur Karakuş ve uzman estetisyen Simge Dinletir tarafından, hijyenik koşullarda gerçekleştirilmektedir.

Aquamarine’de ellipse I2 PL Syneron e-style I pulse 300 lazer epilasyon cihazı ile lazer epilasyon uygulamaları, klasik epilasyon ağda ve sir ağda uygulamaları, erkeklere Özel Bölge uygulamalar, cilt bakımları, kadınlara Özel Bölge uygulamalar, kavitasyon, radyo frekans uygulamaları, body heat, vakum terapi, elektroterapi, lenf drenaj uygulamaları ile bölgesel incelme ve selülit tedavisi, Özel Bölge kürler ile cilt bakımları, masaj uygulamaları, el, ayak tırnak bakımları, manikür-pedikür uygulamaları, anti-aging uygulamaları, kişisel bakım, solaryum, tattoo, piercing, uzman kişiler gözetimde sağlık diyet programları, günlük makyaj, gelin makyajı, porselen makyaj ve kalıcı makyaj uygulamaları, kaş ve kirpik boyama ve daha birçok güzellik uygulamaları yapılmaktadır.

Randevu almak ve fiyatlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Aquamarine Men & Women Beauty Style İletişim Bilgileri
Merkez Balçova Aquamarine
Adres     : Mithat Paşa Caddesi Safinaz Hanım Apartmanı No:79 Daire:1  Balçova/İzmir
Telefon    : 0232 278 40 04

Alsancak Aquamarine Şubesi

Adres   : Kültür Mh. 1392 Sk. No:12/16 Alsancak/İzmir
Telefon : 0232 421 22 00

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git