Bilim Hastanesi Lazer Epilasyon – Kırıkhan

Bilim Hastanesi Lazer Epilasyon – Kırıkhan

Hatay Kırıkhan‘da her geçen gün kendini yenileyen yüzü ile dikkat çeken Bilim Hastanesi hizmetleri arasına lazer epilasyonu da ekledi. Artık Özel Kırıkhan Bilim hastanesinde lazer epilasyon da yaptırabileceksiniz. Bölgede ilk kez bilim hastanesinde uygulanan lazerli epilasyon doktor kontrolünde, hijyenik koşullarda istenmeyen tüylerinize etkili çözümler sunuyor.

Kırıkhan Bilim hastanesi nde lazer epilasyon uygulaması Cilt Hastalıkları uzmanı olan Dr. Sezin Özkur yönetiminde gerçekleştiriliyor. Dr. Sezin Özkurun söylemlerine göre’de istenmeyen tüylerden kurtulmak artık hayal değil, Bilim Hastanesinin lazer epilasyon kampanyalarıyla herkezin lazer epilasyon yaptırabileceğinin altını çizen Özkur, Lazer epilasyon yaptıracak bir kişinin yanında bir kişi daha getirmesi ile %20 indirim uyguladıklarını veya aynı kişinin 2 farklı bölgeye epilasyon yaptırması ile de indirimden yararlanabileceğinin altını çiziyor.

Siz’de Hatay Kırıkhan’da lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyor iseniz Özel Bilim Hastanesi iyi bir alternatif olabilir. Bilim Hastanesi ile iletişime geçip daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefonu arayabilirsiniz.

Özel Bilim Hastanesi Kırıkhan:
0326 345 22 20

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.