İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


ArtPlast Lazer Epilasyon Diş Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği – Ankara

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

ArtPlast Estetik, Plastik, Lazer Epilasyon ve Diş Estetik Cerrahi Kliniği Ankara‘da estetik, plastik Cerrahi, diş estetik cerrahi ve lazer epilasyon uygulamaları ile güzelliğinize güzellik katmaktadır.

Art Plast Estetik Cerrahi 2006 yılında Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Orhan Murat Özdemir tarafından kurulmuştur. Artplast’ta yapılan estetik cerrahi uygulamaları Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Orhan Murat Özdemir ve Diş Hekimi Tamer Murat Er tarafından hijyenik ortamlarda gerçekleştirilmektedir.

Artplast uzman hekimlerini kısaca tanıyacak olursak; Operatör Doktor Orhan Murat Özdemir 1971 yılında Ankara’da doğmuş, 1987 yılında yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış, 1996 yılında doktor olarak mezun olmuştur. 1996 ve 1997 yılllarında Malatya Hekimhan Girmana Köyü’nde İpekyolu Sağlık Ocağı sorumlu kurucu hekimi olarak görev almıştır. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Uzmanlığı eğitmine başlamıştır. 2002 yılında mezun olup Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2002-2006 yılları arasında Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Klinik Şefi olarak görev almıştır. Operatör Doktor Orhan Murat Özdemir çalışmalarına devam etmektedir.

Diş Doktoru Tamer Murat Er 1969 yılı Ankara’da doğmuştur. 1985 yılında Ankara Lisesi’nde mezun olmuştur. Liseden sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmış ve 1994 yılında diş hekimi olarak mezun olmuştur. 1995 yılından itibaren serbest diş hekimliği görevini yapmaktadır.

Ankara Lazer Epilasyon, Diş Estetiği ve PLastik Cerrahi ArtPlast Estetik Cerrahi Kliniği ‘nde lazerli uygulamalar, plastik cerrahi uygulamaları ve diş estetiği uygulamaları başta olmak üzere;

lazer epilasyon, lazer yardımı ile dövme silme, saç dökülmelerine karşı lazer ile saçların kuvvetlendirilmesi uygulamaları, lazer ile ben tedavisi, lazer ile gençleşme uygulamaları, lazer ile göz altı morlukları tedavisi, lazerli cilt gençleştirme operasyonları, lazer ile leke tedavileri, kimyasal peeling, botoks, dolgu, dudak dolgusu, cilt ve vücut bakımları, diş beyazlatma, estetik porselen diş yapımı, ışınlı estetik diş dolgusu, ağız cerrahisi uygulamaları, dental implant uygulaması, kılcal damar tedavi uygulamaları, burun estetiği, kaş kaldırma, yüz germe işlemleri, boyun germe, göz kapağı estetiği, çene estetiği, elmacık kemiği belirginleştirme, saç ekimi, kulak estetiği ve kepçe kulakların tedavisi, göğüs estetikleri, meme küçültme ve büyütme, göğüs dikleştirme, popo ve kalça estetiği, kol ve bacak germe gibi estetik, plastik cerrahi, lazer epilasyon ve diş estetik uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Ankara ArtPlast Estetik, Plastik, Lazer Epilasyon ve Diş Estetik Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres  : Uğur Mumcu Caddesi(Köroğlu) No:14/3 GOP/Ankara
Tel    : 0312 448 23 61

23 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.604 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
ArtPlast Lazer Epilasyon Diş Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği – Ankara Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hanife mutllu dedi ki:

    merhaba laminate veneer fiyatinizi ogrenebilirmiyim

Sayfa başına git