İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Flavius Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Antalya

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

24 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.069 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:15 pm yapılmıştır

Flavius Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi Antalya‘da bir hastane titizliğinde estetik, güzellik ve lazer epilasyon konularında hizmet vermektedir.

Antalya Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi 2008 yılında Flavius Sağlık Turizmi Der. Baş. Sinan İbiş’in yaklaşık 2.5 milyon Euro’luk yatırımı ile hizmete açılmıştır.

Flavius Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Kompleksleri Türkiye’nin çeşitli illerinde hizmet vermektedir. Antalya Flavius 17. Flavius Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi’dir.

Flavius Antalya Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi sağlık turizmi ile Antalya’ya yerli ve yabancı turistler yağıyor. Antalya artık sadece yazları değil kışları da turizme hizmet ediyor. Turizm acentaları ve Antalya Otelleri de Flavius’un bu uygulamasından oldukça memnundur. Özellikle Rus bayanlar oldukça ilgi göstermektedirler. Hem tatillerini yapıyorlar hem de sağlık, güzellik, estetik ve lazer epilasyon konularında hizmet alıyorlar.

Antalya Flavius Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi her türlü güzellik, sağlık, estetik ve lazer epilasyon ile ilgili problemlere paket programlarla hizmet sunmaktadır. Örneğin Flavius’a gelen hastalar gün içerisinde cilt bakımı, el, ayak bakımı ve botox tedavisi yaptırabilir. Hemde Antalya’nın güzelliklerinden faydalanmış olur.

Flavius Antalya Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde paket programların fiyatları da oldukça uygundur. Paketler de anti-aging tedavisi alan bir kişi bir otelde iki günlük konaklama hizmetinde de yararlanıyor. Bu paketin fiyatı 1250 Euro’dur. Detoks tedavisi 6 günlük bir program 6 gün konaklama ve tedavi fiyatı 1940 Euro, Obezite programı 14 günlük bir tedavi süreci için 14 gün konaklama ve tedavi 2220 Euro’dur.

Flavius’ta estetik, güzellik ve lazer epilasyon konularında bir hastane klasında uygulamalar yapılmaktadır. Lazer epilasyon, mezoterapi, saç ekimi, zayıflama programları, kimyasal peeling, dolgu, botoks, el, ayak, cilt bakımları, vücut masajları, estetik uygulamalar, cilt gençleştirme uygulamaları konaklamalı paket programları ile tatilinizi yaparken tedavinizi de olacaksınız. Antalya Flavius’ta yapılan bütün uygulamalar uzman deneyimli doktorlar gözetiminde hastane ortamında deneyimli sağlık personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

Soru ve Görüşleriniz için aşağıdaki mail adresinden yararlanabilirsiniz.

Antalya Flavius Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git