TR türkiye
sohbet siteleri

As Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Münih Almanya

As Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Münih Almanya

Almanya Münihte lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren As Lazer Epilasyon merkezi Türk asıllı doktor Fatma Klingseisen Köktaş tarafından kurulmuştur.

As Lazer epilasyon merkezi sunduğu kaliteli hizmet ve profesyonel uygulamaları ile Laser epilation munchen tercihlerinde hem Almanların hemde Türk müşterilerin ilgi odağı bir merkez haline gelmiştir.  As Laser Haarentfernung Center olarak bilinen Münih As Lazer epilasyon ve güzellik merkezinde lazerli epilasyonun yanı sıra, kavitasyon ile bölgesel incelme, makyaj, kalıcı makyaj, cilt bakımı vb. güzellik uygulamaları da gerçekleştiriliyor.

Lazer epilasyon Münih dendiğinde Dr. Fatma Köktaş önderiliğinde Münihte yaşayan Türkler için  iyi bir aslazer-epilasyon-munihalternatif olabileceğini düşündüğümüz merkez hakkında daha detaylı bilgi edinmek, bölge bölge lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki web sayfasını ziyaret edebilir veya randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

As Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Schwanthaler Str 48 80336 München / Germany – Münih / Almanya
Telefon: 0049 89 544 936 86

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini