TR türkiye
sohbet siteleri

Şifa Hastanesi Estetik Kozmetik ve Lazer Epilasyon – Kadıköy

Şifa Hastanesi Estetik Kozmetik ve Lazer Epilasyon – Kadıköy

İstanbul Anadolu Yakası Şifa Sağlık Grubu Hastanelerinden Şifa Hastanesi lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriyor. İstanbul Anadolu yakası hastane lazer epilayson dendiğinde poliklinik statüsündeki uygulamaları ile tercih edilebilir bir kurum olan Kadıköy Şifa Hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları Dermatoloji biriminde gerçekleştiriliyor.

Şifa Hastanesinde lazer epilasyon tedavisinde alexandrite ve nd-yag lazer cihazları kullanılırken, botoks, dolgu, kimyasal peeling gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor. Ayrıca kozmetik danışmanlık uygulaması ile kişiye Özel Bölge kozmetik işlemler , cilt yapısı, yaş durumuna göre kozmetik ürün tavsiyeleri Şifa Kadıköy hastanesi hizmetlerinden. Hastanenin Plastik cerrahi bünyesinde ise estetik işlemler gerçekleştiriliyor.
lazer-epilasyon-kadikoy-sifa
Lazer epilasyon kadıköy dendiğinde tercih edilebilir bir hastane olan Şifa hastanesi hakkında ve hastanede gerçekleştirilen estetik ve güzellik uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Telefon numaralarından hastaneye randevu alma işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy Şifa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Işıklar caddesi No:35/A Kadıköy/İstanbul
Telefon: 444 2 574
Faks: 0216 577 16 10

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini