TR türkiye
sohbet siteleri

Ataşehir – Özel Zen Polikliniği Lazer Epilasyon Yorumlar

Ataşehir – Özel Zen Polikliniği Lazer Epilasyon Yorumlar

Ataşehir’de kurulduğu günden bu güne hep kaliteli hizmet anlayışına sahip olan, müşteri odaklı çalışan bir firmadan bahsetmek istiyorum. Özel Zen Polikliniği Lazer Epilasyon, saç ekimi ve medikal estetik konusunda uzman doktorlar ve uzman estetisyenler tarafından tedaviler sunulmaktadır. Müşteri memnuniyet ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde kendini geliştirmekte ve ekipsel olarak yükselmektedir.

Teknolojinin sunmuş olduğu son cihazları kullanarak çözümler sunan Özel Zen Polikliniği  FDA onaylı Soprano İce Platinum Lazer Epilasyon cihazları sayesinde kalıcı epilasyon sunmaktadır.

Zen Polikliniği Lazer Epilasyon Yaptıran Müşteri Yorumları

Çok güzel bir yer işlerini harika yapıyorlar kesinlikle tavsiye ederim ben saç ekimi ve lazer epilasyon yaptırdım ve çok memnun kaldım çok teşekkür ederim kaliteli ve işinin ehli bir yer ucuz bir şekilde hizmet aldım herkese tavsiye ederim
Mrb zen polikliniğe bende gittim ve çok memnum kaldım. Bütün estetik işlemlerimi ve lazer epilasyonunu zen polkliniğinde yaptım ve hiç şikayetim olmadı bu zamana kadar. Herkese tavsiye ederim ve başarılarının devamını dilerim
Öneri üzerine eşim için saç ekimine gittik çalışanlarin ilgisine ve güler yüzüne hayran kaldım, bende şimdi lazer epilasyon için başlayacağım. Zen polikliniği şimdi herkese tavsiye ediyorum teşekkürler.
Özenli, güvenilir bir hizmet veriyor doğrusu. En dikkatimi çeken şey ise lazer epilasyon uygulamasında hijyene çok önem vermeleriydi. Tavsiye ederim.

Ataşehir - Özel Zen Polikliniği Lazer Epilasyon Yorumlar

İstanbul Zen Polikliniği İletişim Adresi

Adres: Barbaros mah. Begonya sok. No:3J Nida Kule Kat:B1 Ataşehir – İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 216 212 0747

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini