TR türkiye
sohbet siteleri

Nişantaşı – Dr. Sevil Çatal Klinik Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Nişantaşı – Dr. Sevil Çatal Klinik Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Nişantaşın’da hizmet veren oldukça sempatik duruşu ve uzman yaklaşımıyla kendini sevdiren Dr. Sevil Çatal hanımın kliniğinde tüm cilt uygulamaları ve profesyonel lazer uygulamarı hizmeti verilmektedir.

Profesyonel lazer Epilasyon hizmet anlayışı ile yola çıkan ve FDA onaylı Soprano Titanium lazer cihazı ile işlemler yapan Dermatolog Sevil Çatal Kliniğinde Lazer Epilasyon işlemleri profesyonelce yapılmaktadır.  2015 yılından itibaren kendi kliniğinde hizmet veren Dr. Sevil Çatal klinik uygulamaları ile botoks, dolgu, mezoterapi, kök hücre tedavisi ve leke tedavisi gibi uygulamarda doktor kontrolünde yapılan işlemler neticesinde sıkıntısız bir uygulama yapmanın tadını çıkarmış olacaksınız.

Dermatolog Dr. Sevil Çatal Klinik Müşteri Yorumları

Dolgu, botoks işlemlerimi başarıyla yapan canım doktorum Sevil Editörın buz lazer cihazını kliniğine aldığını duyupta gitmez miyim hiç :)
Kendisine botoks ve altın iğne için gittim hem eli çok hafif hemde çok profesyonel. Ben yaptığı tüm işlemlerden çok memnun kaldım. Bunun yanı sıra çok güler yüzlü sıcak kanlı ve nazik bir insan. Her şeyi açık bir şekilde, rahatlıkla sorabilirsiniz ve dürüstçe cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca çok şirin bir ofisi var kendinizi evinizde hissediyorsunuz resmen. Bence gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz, danışabileceğiniz ve işlem yaptırabileceğiniz işinde uzman bir doktor. Herkese tavsiye ederim
Ben yüzüme çok işlem yaptırıp doğallığın bozulmasından yana değilim. Sevil hanım, karşıma çıkmış şansım bence. İsteğim uygulama eğer yüzüme uygunsa yapıyor yoksa farklı yöntemler öneriyor. İnanılmaz doğal sonuçlar elde ettim. İyiki gitmişim.
Dr.sevil hanım tanıdıktan sonra başka bir yere gitmem olaniksizlasti. gerçekten işinin ehli ve tam istediğiniz sonucu alıyorsunuz.

Nişantaşı - Dr. Sevil Çatal Klinik Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Dr. Sevil Klinik Lazer Epilasyon Adresi

Adres: Meşrutiyet Mah. Vali Konağı Cad. No: 145 Birol Apt, D:Kat:3 D:7, 34400 Şişli/İstanbul
Telefon:+905524227770

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini