TR türkiye
sohbet siteleri

Avrupa Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi – Şişli

Avrupa Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi – Şişli

Avrupa Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi İstanbul Şişli‘de Şişli Adliyesi’nin yakınında güzelliğinize güzellik katacak uygulamalar ile hizmet vermektedir.

Avrupa Estetik ve Güzellik Merkezi‘nde güler yüzlü, tecrübeli güzellik uzmanları hijyenik klinik koşullarında uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Şişli Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi Avrupa Güzellik ve Estetik Merkezi’nde, istenmeyen tüyleri tamamen yok eden mucize çözüm lazer epilasyon uygulamaları ve iğneli epilasyon, eximia ile zayıflama ve vücut şekillendirme uygulamaları, bölgesel incelme, kilo kontrolü, cilt ve vücut bakımları, günlük makyaj, profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları, oksijen terapi uygulamaları, peeling uygulamaları ile cilt yenileme ve gençleştirme, sivilce ve vücut lekelerinin tedavisi, selülit tedavisi, zayıflama gibi birçok uygulama yapılmaktadır.

Avrupa Estetik ve Güzellik’te kampanya; tüm vücut lazer epilasyon uygulamalarında tam % 50 indirim bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak, fiyatları öğrenmek ve randevu için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Şişli Avrupa Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi
Adres   : Abide-i Hürriyet Caddesi Üçler Apartmanı No:141/1 Şişli/İstanbul
Tel     : 0212 230 73 74

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini