TR türkiye
sohbet siteleri

İstanbulplast Lazer Epilasyon Güzellik Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

İstanbulplast Lazer Epilasyon Güzellik Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

İstanbulplast Lazer Epilasyon Güzellik Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi Nişantaşı‘nda estetik, plastik cerrahi, lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmet vermektedir.

Nişantaşı lazer epilasyon, güzellik, estetik ve plastik cerrahi merkezi İstanbulplast’ta Plastik Rekostrüktif Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Nuri Battal önderliğinde tüm uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Op. Dr. M. Nuri Battal, 1962 yılı İstanbul doğumludur. 1980 yılında İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’ni bitirmiştir. Aynı sene İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni kazanmış ve 1986 yılında buradan mezun olmuştur. 1987 yılında aynı fakültede Genel Cerrahi’de uzmanlığına başlamıştır. BU süreçte Amerika Nevada Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği’nde 6 ay süre ile reaearch fellow olarak görev yapmıştır.

Operatör Dr. Nuri Battal 1992 yılında Genel Cerrahi ihtisanını tamamlamıştır. Bunu takip eden 6 ay İstanbul Amerikan Hastanesi’nde El Cerrahisi Kliniği’nde görev almıştır. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Cerrahi Aba Bilim Dalı’nda 3 yıl boyunca burada çalışmıştır. 1995 yılında Japon Sağlık ve Eğitim Bakanlığı’nın Monbusho bursu ile Japon’ya gitmiştir. Burada Kagawa Tıp Üniversitesi’nde 3 yıl Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almıştır. Daha sonra yurda dönen Dr. Nuri M. Battal Cerrahpaşa’da Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nde bir yıl çalışmıştır. Operatör Dr. Nuri Battal çalışmalarına İstanbulplast’ta devam etmektedir.

İstanbulplast Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi‘nde lazer epilasyon uygulamaları, lazer yardımı ile benlerin tedavisi, sivilce ve akne lekelerinin tedavisi, lazer yardımı ile yağ alımı lipoliz, selülit tedavisi, lazerli dövme silme, lazer yardımı ile varis tedavisi, çatlak ve kırışıklık tedavisi, lazerle göz altı morluklarının tedavisi, tırnak batmalarının tedavisi, jetpeel uygulamaları, kimyasal peeling, cilt yenileme ve gençleştirme uygulamaları, botox, dolgu, büyük küçük estetik operasyonlar, karın, kol germe, liposuction, bacak estetiği, kalça estetiği, Jennifer Lopez, Latin Amerikalılar gibi ünlülerin kalçalarına benzetme, omuz estetiği, meme estetik operasyonları, göğüs dikleştirme, meme küçültme, büyütme, yüz germe, burun estetiği, boyun estetiği, kepçe kulak estetiği, elmacık kemiği estetiği, dudak estetiği, kaş kaldırma uygulamaları, erkelerde aşırı göğüs gelişimi estetiği, Özel Bölge estetiği, Özel Bölge daraltma uygulamaları ve Özel Bölge dikimi gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Özel Bölge bölge  birçok toplumda kadında bekareti ve saflığı simgelediğinden dolayı önem arz etmektedir. Genelde kapalı toplumlarda evlenmeden önce cinsel ilişki yıkılması güç bir tabudur. Bazen ilk ilişki sonucunda duyulan pişmanlık nedeni, bazen zorla ilişki sonucu, bazen de töreden dolayı Özel Bölgenın dikimi ihtiyacı duyulur. Bu sebeple Özel Bölge yani himen lokal anestezi ile onarılabilir. Birkaç gün içerisinde cinsel ilişkiye girildiğinde tekrar kanama yapacak bir düzeye getirilebilir. Ama birkça günden sonra kanama yapmaya bilir. Özel Bölge bölgeye kalıcı onarımı ile aylar sonra bile cinsel ilişkide kanama görülebilir. Bu yöntem flep metodu olarak adlandırılır. Bu yöntemde herhangi bir yara veya dikiş izi kalmadığı gibi kişi normal hayatına dönebilir. Bu uygulama İstanbulplast’ta uygulanmaktadır.

Nişantaşı Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi İstanbulplast uygulamaları, fiyatları hakkında geniş bilgi ve randevu almak için aşağıdaki iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbulplast Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri

Adres   : Valikonağı Caddesi No:83-5 Nişantaşı/İstanbul
Tel     : 0212 232 33 34

1 Yorumlar
KennethArify

Malların Ekonomik maliyeti. Üretim en iyi fiyat olarak, bu nedenle stok öğelerin sayısı sınırlı olduğundan, onun satın alma ile acele gerekir. Sipariş ürün sitesinde doğrudan olabilir. Bir satın alma yapmak için, hatta evden edemez, teslimat evde veya en yakın postaneye yapılır ve ödeme mal tesliminde nedeniyle olduğunu. Uygun fiyat MachoMan spreyi ve yüksek verim - gücünü geliştirmek ve cinsel ilişki süresini artırmak için bir araç satın almayı tercih insanlar için en iyi hediye. Nasıl sipariş verebilirim? satın alma ya da internette satış alanında herhangi bir özel bilgi ve beceriye sahip olmak gerekmez sipariş vermek. Sadece MachoMan sprey ve burada sipariş resmi web sitesine gidin. Bu ihtiyaç için: sipariş formunu doldurmak için (alıcı bize operatör ile iletişim için daha uygun olacaktır hangi konut, soyadı, adı ve soyadı ülkeyi yanı sıra telefon numarasını belirtmelidir); Görüşme kadar bir süre bekleyin ve bir şirket temsilcisi belirtmek vermedi Bazı sipariş verileri; düzen ve beklenen teslim onaylamak için; teslimat mallar için ödeme; en son "zilch" kadar kullanabilirsiniz. Kural olarak, alıcılar yeniden sipariş kullanımdan ilk aydan sonra gelir. başka bir şey aramak için gerek yoktur, çünkü bu, şaşırtıcı değildir Bu100 olur.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini