TR türkiye
sohbet siteleri

Bahar Avcı Güzellik Salonu Karamürsel – Kocaeli

Bahar Avcı Güzellik Salonu Karamürsel – Kocaeli

Bahar Avcı Güzellik Merkezi Kocaeli (İzmit) Karamürsel de Güzelliğiniz emin ellerde sloganı ile birçok güzellik uygulamasında kaliteli uygulama ve uygun fiyat prensibi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Karamürsel güzellik salonları ndan Bahar Avcı güzellik salonunda  iğneli epilasyon uygulamaları ile istenmeyen tüylerinize çözümler, vücut bakımı, masaj ve kalıcı-stüdyo makyaj işlemleri, nişanbaşı, gelinbaşı da dahil olmak üzere bayanların tüm kuaförlük işlemleri, protez kirpik kaş ve kirpik perması uygulamaları, el ve ayak bakımları, manikür ve pedikür, bayan ve çocuklar için protez saç uygulamaları ve protez saç bakımları işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Karamürsel Bahar Avcı Güzellik salonu İzmit‘de kişiye Özel Bölge teşhis ve uygulamalar, uygulama sonucunda kabahar-avci-güzellik-salonu-izmitlıcı ve kesin çözümler ilkesi hizmetlerine devam ediyor. Kocaeli güzellik merkezleri nden Bahar Avcı Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Bahar Avcı Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres:  İnönü caddesi No:25 Karamürsel / Kocaeli
Telefon: 0262 454 58 08

2 Yorumlar
Kadir

Erkeklere epilasyon yapıyor musunuz

sabri

Erkeklere epilasyon yapiyormusunuz

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini