TR türkiye
sohbet siteleri

Birgül Lazer Epilasyon Merkezi – Lazer Epilasyon Bornova

Birgül Lazer Epilasyon Merkezi – Lazer Epilasyon Bornova

Birgül Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi, başta lazer epilasyon olmak üzere çeşitli güzellik uygulamaları yapmaktadır. Birgül Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İzmir’in Bornova ilçesinde 2000 yılından bu yana kendini seven ve güzelliğine önem veren tüm bayanlara hizmet vermektedir. Kliniğin kurucusu Birgül Hanım’dır. Birgül Hanım 1995 yılında güzellik ve estetik alanında meslek hayatına başlamış olup,  uzman estetisyen ünvanına sahiptir ve yaklaşık 16 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

Bornova Lazer Epilasyon Merkezleri nden Birgül Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi hijyenik ortamlarda, ileri teknoloji ürünü cihazlarla, alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle gizlenmiş güzelliğinizi ön plana çıkarmaktadır.

İzmir Bornova – Birgül Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’ndeki Uygulamalar
* Birgül Güzellik Merkezi’nde yapılan uygulamalarda lazer epilasyonu başı çekmektedir. Lazer epilasyon uygulamalarına ek olarak daha eski bir yöntem olan iğneli epilasyon uygulamaları,
* Yorgunluğunuzu gidermek için vücut masajları,
* Cildinizi daha genç daha sıkı göstermek için çeşitli cilt bakımları,
* Daha alımlı el ve ayaklarınız için manikür, pedikür, el ve ayak bakımları,
* Vücudunuza yenilik katmak, bir mesaj vermek için geçici dövme(tattoo) uygulamaları, Beğendiğiniz her türlü resim ve yazıyı lazer epilasyon merkezi bornovavücudunuzun her bölgesine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Yapılan geçici dövme bulunduğu bölgeye, su ile temasına, vücut ısınıza ve terleme hızınıza bağlı olarak 2 ile 4 hafta arasında vücudunuzda kalabilir.
* Güzelliğinize güzellik katacak kalıcı makyaj ve çeşitli makyaj uygulamaları
* İstenmeyen tüylerinize geçici çözümler sunan klasik ve modern ağda uygulamaları
uygulanmaktadır.

Birgül Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde cildiniz için dünyaca tanınan ve sık kullanılan markaların ürünleri kullanılmaktadır. Bunların arasında Exuviance, Rejuvi ve Mila D’opiz bulunmaktadır.

Lazer epilasyon ve iğneli epilasyon yapıldıktan sonra, istenmeyen tüylerinizin daha hızlı bir şekilde kaybolmasına yardımcı destek ürünler kullanılmaktadır. Bio Depiless markası bu ürünlerden birtanesidir.

Güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız, İzmir Bornova’ya Birgül Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’ne uğramalısınız.

Birgül Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Adres Bilgileri
Adres : M.Kemal Cadde Girit Aprtmn No:38/2 Bornova/İZMİR
Telefon : 232 343 35 15

1 Yorumlar
Sermin

Birgül Güzellik Salonundan grup indirimli faydalanmak için ödemede bulundum.Telefonla ulaşılamıyor. Yardımcı olabilirmisiniz lütfen. Teşekkür eder,iyi günler dilerim.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini