TR türkiye
sohbet siteleri

Bodrum Beauty Center – Bodrum’da Lazer Epilasyon

Bodrum Beauty Center – Bodrum’da Lazer Epilasyon

Bodrum Beauty Center, Bodrum’da başta lazer epilasyon olmak üzere güzelliğinizi öne çıkaracak birçok uygulama yapmaktadır. Merkez Bodrum’da Gündoğan semtinde Migros Marketin tam karşısında hizmet vermektedir. Bodrum Güzellik, estetik ve saç ekimi merkezinde yapılan tüm uygulamalar alanında uzman hekimlerin kontrolünde ve steril koşullarda yapılmaktadır. Bodrum Beauty Center‘da uygulama öncesi ve sonrasında da doktorlarınız tarafından her türlü kontrolleriniz yapılır.

Bodrum Beauty Center yapılan bazı uygulamalar şöyledir;
* Cilt bakımı, el, ayak bakımları, manikür ve pedikür uygulamaları
* Yıpranan saçlarınızı güçlendirmek, saçlarınızın dökülmesini azaltmak ve daha da gürleştirmek içinyapılan mezoterapi uygulamaları. Bu uygulama birtakım kimyasallar iğne ile saç derisine enje edilerek gerçekleştirilir. Kişi uygulama sırasında çok acı hissetmez. 8 veya 10 seans sonunda saçlarda gözle görülür bir canlılık meydana gelir.
* Saç bakımı ve güçlendirme uygulamaları yapıldığı gibi saç ekme işlemleri de yapılmaktadır. Bu uygulama ise kişiye ait saç telini folüküllere ayırıp teker teker yeniden ekilmektedir. Bir seansta yaklaşık 1000 adet saç folükülü ekilebilmektedir. Uygulamaya devam edildiği taktirde saçlarda farkedilir artış meydana gelir. Ekim işlemleri ile bakım ve güçlendirme işlemleri beraber yapılır.
* Çeşitli güzellik uygulamaları makyaj ve kalıcı makyaj
* Selülit, bölgesel yağlanma gibi şikayetlerinize üç aşamalı yağ yıkım işlemleri uygulanabilir. Vakum terapi, karboksiterapi ve Enfraruj Uygulamaları
* Zayıflama ve kilo alma gibi çeşitli programlar
* Sivilce ve akne gibi vücut lekeleri tedavileri
* Skleroterapi ile varisleriniz artık sorun olmaktan çıkacak
* İyi bir teknik olan PLasmalite cihazı ile IPL Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylerinize son veren uygulamalar yapılmaktadır.

Yapılan her uygulama da kullanılan cihaz ve kimyasallar dünyaca ünlü markalardır. Yaygın olarak kullanılan ve yan etkisi olmayan kimyasallar kullanılmaya özen gösterilmektedir.

Bodrum Beauty Lazer Epilasyon, Saç Ekimi, Estetik ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres : Şehit Uğur Öztop Cadde No:23 Gündoğan-Bodrum/MUĞLA (Migrosun karşısı)
Telefon : 0252 387 99 96
Faks :
0252 387 99 94

3 Yorumlar
yakup guner

Esim leyla demir daha once sizde istemmeyen tuyler icin gelmisti bir sonuc alamadi

volkan

slm merhaba hayırlı gunler yuzmde kılar kac seansta biter

mehmetali kantarmıs

merhaba benım yuzumde yara izi var acaba sizde boyle bır tedavı yontemı varmı?tessekurler..

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini