İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Mira Estetik – İstanbul Ataşehir Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

2 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 1.476 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:06 pm yapılmıştır

İstanbul Ataşehirde lazer epilasyon ve estetik merkezi olarak hizmet veren Mira Estetik merkezi, müşteri memnuniyeti amacına dayalı ilkeleri, güven unsurlarının ön planda olduğu çalışma prensipleri ile hizmet veren İstanbul Lazer epilasyon estetik ve güzellik merkezlerindendir. Ataşehirde Uphill Towers binasında hizmet veren Mira Estetik ve Lazer Epilasyon merkezi, lazer epilasyon da kalıcı çözümler sunarken, bu sefer kaybetmek hoşunuza gidecek sloganı ile de dikkat çekmektedir.

Mira Lazer Epilasyon Merkezinde yapılan bazı uygulamalar aşağıdaki gibidir;

* Epilasyon tedavileri. Geçici epilasyon uygulamaarının yanı sıra, Lazer epilasyon ve iğneli epilasyon yöntemleri ile istenmeyen kıllarınıza kalıcı çözümler.
* Cilt bakımı, leke ve akne tedavileri, ciltte leke izleri yok etme.
* Oksiterapi, saç ekimi ve profestonel makyaj gibi işlemler.

Mira Estetik ve lazer epilasyon merkezi Ataşehirde lazer epilasyon ve estetik uygulamaları için tercihiniz olabilir. Mira estetik de yapılan uygulamalar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Mira Estetik Lazer Epilasyon Ataşehir
Adres: Tatlısu mahallesi Akif inan sokak Ataşehir Sevim Residance No:22 Kat:10 D:22 Kuzey – Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0216 688 26 36

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git