TR türkiye
sohbet siteleri

Bursa Esteloft Op. Dr. Ali Tufan Soydan Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Bursa Esteloft Op. Dr. Ali Tufan Soydan Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

2011 yılından beridir özel Kliniğinde işlem sunan Op. Dr. Ali Tufan Soydan sunduğu hizmetler ile akıllarda yer edinen nadide kişilerden biri olmaktadır.  Burun Estetiği, Yüz Estetiği, Vücut Estetiği, Saç Sakal Ekimi, Lazer Epilasyon gibi işlemler sunan Esteloft Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezinde her işlem bir profesyonellik ve titizlikle sunulmaktadır.  Güzel yorumlardan oldukça fazla sahip olan bu merkezde lazer epilasyon işlemlerinde FDA onaylı  Soprano Platinum Lazer Epilasyon Cihazını tercih etmektedir.

Güler yüzlü ve güzel yaklaşımı sayesinde tercih sebebi olan Esteloft Estetik Merkezi, sunduğu hizmetleri ile oldukça bir beğeni toplamıştır.

Op. Dr. Ali Tufan Soydan Tedavi Yorumları

Lazer epilasyonda Bursa’nın en iyisi. Çalışan kızlar çok güler yüzlü ve ilgili . Özellikle Melike hanima cok teşekkürler ❤️
Tufan Bey çok iyi bir hekim, iletişimi kuvvetli , analitik ve çözüm odaklı. İnsan kalitesi olarak ise tartışılmaz, ekip seçiminde oldukça başarılı çalışanların hepsi işlerini düzgün biçimde yapıyorlar.mesafeden dolayı İstediğim zaman gitme şansım olmasa da çok mecbur kalmadıkça asla başka bir hekime gidip macera aramam.Başarılarının devamını dilerim
Gerçekten hastaya gerekli işlemleri yapmaya çalışıyor, kişide fazla duracak uygulamaları önceden söylüyor. Para için değil bu mesleği gerçekten sevdiği için yapıyor. Yaptığı uygulamaları beğendim, doğal ve güzel.
Hastayla iletişimi mükemmel. Gerçekçi yaklaşımlar sunuyor.

Bursa Esteloft Op. Dr. Ali Tufan Soydan Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Bursa Esteloft Estetik İletişim Adresi

Op. Dr. Ali Tufan Soydan – Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Neşe Sok. No:6 Kat:4 D:12 Nilüfer 16200 BURSA
Telefon: +90 224 242 00 57           +90 224 242 00 58
GSM: +90 533 593 18 03

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini