Çevre Hastanesi İstanbul Lazer Epilasyon – Mecidiyeköy

Çevre Hastanesi İstanbul Lazer Epilasyon – Mecidiyeköy

Çevre hastanesi lazer epilasyon birimi ile İstanbul Şişli mecidiyeköyde Lazer epilasyon uygulamaları gerçekleştirmektedir. Türkiyenin ilk Özel Bölge hastanelerinden biri olan Mecidiyeköy Özel Çevre Hastanesi 1983 senesinde sağlık sektöründe faaliyetlerine başlamış ve yıllar 1994 olduğunda yeni bir yapılanmaya giderek alanında gelişim göstermeye devam etmiştir.

Estetik ve güzellik alanında lazer epilasyon ve kavitasyon uygulamaları ile dikkat çeken Çevre Hastanesi, Şişli / Mecidiyeköy lazer epilasyon merkezleri arasında iyi bir tercih olabilir. Bunun en önemli sebebi de uygulamaların hastane koşullarında gerçekleştirilmesidir. İstanbul Özel Bölge çevre hastanesinde yapılan lazer epilasyon uygulamaları hakkında biraz detay verecek olursak;

Çevre hastanesi lazer biriminde lazer epilasyon uygulamaları için 6 adet paket seçeneği sunulmaktadır, Bunlardan 4 paket bayanlar için lazer epilasyon ve diğer 2 paket erkekler için lazer epilasyon işlemini kapsamaktadır.
Çevre lazer 1. paket: Bu pakette bayanlar için, Yarım bacak, koltuk altı, bikini ve Özel Bölgelere lazer epilasyon işlemi uygulanır.
Çevre lazer 2. paket: Bayanlar için yarım bacak, koltuk altı, bikini, Özel Bölge ve yarım kol lazer epilasyon işlemi uygulanır.
Çevre lazer 3. paket: Bayanlar için tüm bacak lazer epilasyon, koltuk altı, bikini ve Özel Bölge, yarım kol ve göbek lazer epilasyonu işlemleri ucevre hastanesi lazer istanbulygulanır.
Çevre lazer 4. paket: Bayanlar için tüm bacak, koltuk altı, bikini ve Özel Bölge epilasyonu uygulanıyor.
Çevre lazer 5. paket: Erkekler için olan bu pakette sakal üstü, ense, boyun, omuzlar ve sırt lazer epilasyonu işlemleri yapılıyor.
Çevre lazer 6. paket: Tine erkekler için olan bu pakette tüm sakal hattı, göğüs, boyun, omuzlar, sırt lazer epilasyonu yapılıyor.

Çevre hastanesinde uygulanan lazer epilasyon işlemleri yukarıdaki paketlerden oluşuyor. Bu paketlerden bir tanesini seçiyorsunuz ve herbir paket 8 seanslık uygulama da tamamlanıyor. Çevre hastanesinde İstanbul lazer epilasyon fiyatları için ise hastane ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Şu kadarını söyleyebiliriz ki Çevre hastanesinde yaptırıcağınız herhangi bir lazer epilasyon paket fiyatını kredi kartınıza 6 taksit yaptırarak ödeyebilirsiniz. Ancak peşin ödemelerde %15 lik bir indirim uygulandığını da belirtelim.

İstanbul Çevre hastanesi lazer epilasyon biriminde lazer epilasyon uygulaması hastane koşullarında ve son teknoloji cihazlar ile, Güzellik uzmanı Nurgül Cice yönetiminde gerçekleştiriliyor. Bir diğer uygulama ise kavitasyon. Çevre hastanesinde kavitasyon da Güzellik uzmanı Nagihan Aslan yönetiminde yapılıyor. Kavitasyon işlemi de 4 paket seçeneği ile sunuluyor.

İstanbul Çevre Hastanesi Lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamaları, uygulamaların fiyatları ve daha ayrıntılı bilgileri için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak detay alabilirsiniz. Dilerseniz Çevre hastanesi web sitesi üzerinden online destek de alabilirsiniz.

Çevre Hastanesi İstanbul Lazer epilasyon İletişim Bilgileri

Adres: Cemal Sahir sok. Numara:2 Şişli/Mecidiyeköy/İstanbul
Telefon: 0212 274 69 25  (Dahili no: 185 Güzellik uzmanları Nurgül cice ve Nagşhan Aslan için)

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. canan dedi ki:

  merhaba 4. paket bayan için lazer fiyatınızı öğrenebilir miyim

 2. adeena dedi ki:

  merhaba,
  butun yuz icin lazer epilasyon fiyatinizi ogrenmek (tek, ve paket)istiyorum, bir de jelli olan lazer makinasini mi kullaniyorsunuz?
  turkcem pek iyi degil o yuzden aramak yerine mail atarsaniz birilerine ceviri yaptitabilirim.
  tessekur ederim.

 3. İLKNUR GÜVEN dedi ki:

  merhaba koltuk altı genital bölge tüm ve yarım bacak için fiyat almak istiyorum teşekkür ederim