TR türkiye
sohbet siteleri

Dermaclinic Lazer Epilasyon ve Estetik Kliniği – Nilüfer Bursa

Dermaclinic Lazer Epilasyon ve Estetik Kliniği – Nilüfer Bursa

Dermaclinic Lazer Epilasyon merkezi ve Güzellik Kliniği, 2003 yılında Dermatolog Doktor Fatma Özel tarafından Bursa’da Nilüfer’de kurulmuştur. Yaklaşık 7 yıllık bir uygulama tecrübesi olan klinik, lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamalarında her türlü sorununuza bilimsel çözümler sunmaktadır.

Dermaclinic Lazer Epilasyon ve Estetik Uygulamaları Merkezi ‘nde ileri teknoloji ile üretilmiş aletler kullanılmakta olup, hemen hepsi CE veya FDA belgelidir. Dermaclinic’te çeşitli lazer sistemleri kullanılmaktadır. Bu lazer sistemleri lazer epilasyon, dermatolojik uygulamalar, kozmetik uygulamalar ve çeşitli estetik uygulamalarında kullanılmaktadır.
dermaclinic estetik bursaDermaclinic, size herhangi bir cerrahi müdahale olmaksızın mucize çözümler sunmaktadır.

Nilüfer Dermaclinic Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi’nde yapılan bazı uygulamalar ise aşağıdaki gibidir;
* Lazer epilasyon uygulamaları
* Klasik epilasyon ve ağda işlemleri
* Bölgesel zayıflama uygulamaları; bu işlem incelmesi istenilen bölgeye çeşitli frekanslarda ses dalgaları göndererek orada bulunan yağ tabakasının sıvılaştırılarak yok edilmesidir. Çok basit bir uygulamadır. Fakat herkese uygulanamaz.
* Mezoterapi uygulamaları; bu uygulama ise deri altına bir aktif kimyasal enjekte ederek orada bulunan hücreleri yeniden canlandırmak amacıyla yapılmaktadır. Yıpranan zayıf saçlarda ve çeşitli cilt uygulamalarında sıkça başvurulan bir yöntemdir.
* Makyaj ve kalıcı makyaj uygulamaları
* Botox tedavisi
* Lazer sistemlerinden yararlanılarak lazerli dövme silme uygulamaları; lazer sistemleri harici yöntemlerde cerrahi müdahale ile deri soyularak yapılan dövme silme işlemi lazer yardımıyla ağrısız sızısız ve dövmenin olduğu bölgeye hiçbir zarar vermeden yapılmaktadır.
* Akne ve sivilce gibi vücuttaki birtakım izlerin tedavisi; bu tedavide iki tür yöntem uygulanmaktadır. Pek fazla belirgin olmayan izlerde kimyasal peeling uygulamaları, daha belirgin izlerde de Fractional Lazer Uygulamaları kullanılmaktadır.
* Facelift ve Radyofrekans uygulamaları; yapılan bu uygulamalar bir çeşit yenileme gençleştirme uygulamalarıdır. Diod lazer ve radyo frekans sistemleri yardımı ile ciltte kolojen sentezini arttırarak cildin gerginleşmesini sağlayan uygulamalardır. Sarkmalarda, buruşuk ve kırışık tedavilerinde kullanılırlar.
* Daha dolgun dudaklar için dolgu enjeksiyonu işlemleri yapılmaktadır.

Nilüfer Dermaclinic Lazer Epilasyon, Güzellik ve Estetik Uygulamaları Kliniği İletişim Bilgileri
Adres : Fatih Sultan Mehmet(FSM) Bulvarı Nilüfer Hatun Caddesi Girişi
No: 1/A Hamdi Sami Bey Evleri Nilüfer/Bursa
Telefon : 0224453 38 68

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini