İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Dermis Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Malatya

Dermis Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Malatya

Dermis Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Malatya Merkez’de Öğretmenevi karşısında estetik, güzellik ve lazer epilasyonu konularında hizmet vermektedir.

Malatya Lazer epilasyon ve güzellik merkezi Dermis, sizlere FDA ve CE onaylı cihazları ve ürünleri ile güzelliğiniz için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Dermis Lazer‘de yapılan tüm uygulamalar, Cilt Hastalıkları Uzmanı Doktor Tuğba Akı Çakmak yönetiminde, güzellik uzmanları Ece Kılıç ve Yüksel İçer tarafından klinik ortamında Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Klinikte, lazer epilasyon uygulamaları, klasik epilasyon geçici epilasyon ağda ve sir ağda uygulamaları, dermatolojik hastalıkların tanı ve tedavileri, dolgu, botox uygulamaları, saç bakımları, saç dökülmelerindermislazer malatyae karşı uygulamalar, el, ayak ve tırnak bakımları, kimyasal peeling uygulamaları, koterizasyon uygulaması, dermatoskopi, lifting uygulamaları ve daha birçok ameliyatsız estetik ve güzellik uygulamaları yapılmaktadır.

Malatya lazer epilasyon fiyatları hakkında Dermis lazerden bilgi almak  ve randevu için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Dermis Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : İnönü Caddesi M.Çulcu Apartmanı No:109/4 Kat:1 Merkez/Malatya
Telefon : 0422 324 88 78
Cep tel : 0533 307 04 04

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Andre dedi ki:

    Merhaba,Ben butun vucudumdaki turelyden permanent kurtulmak istiyorum, yurtdisinda kaliyorum, bu yuzden tr de tedavi olmak istiyorum, reklamlarda duydum alexandrit sayesinde sadece 2-3 seyansda tuyler tamamen kaybolabiliyormus bu benim ilgimi cejti, yani aksi taktirde cok zahmetli olur, dedigim gibi burda cok pahalu bu tedaviler ve benim basvurdugum merkezlerde IPL kullaniyor benim cilt rengilm acik tuy rengim koyu bana yaklasik bir fiyat kistesi gc3b6nderebuilerseniz hem alexandrit hemde diode dair, ayrica istanbulda hangi kliniklerin bana yardimci olacagi konusunda c3b6neride bulunursaniz cok sevinirim yurtdisinda kaldigim ve istanbulda pek bulunmadigimicin bu konudada yardimci olunursa sevinirim

  2. sevtap dedi ki:

    Merhaba side ütüleme epilasyon lazer cihazı soprano xl varmı ? dünürüm giirmiş adana da çok acısız ve etkiliymiş. hoşçakalın