Dr. Servet Karayün İle Daylight Lazer Epilasyon ve Güzellik – Kavaklıdere – Ankara

Dr. Servet Karayün İle Daylight Lazer Epilasyon ve Güzellik – Kavaklıdere – Ankara

Dr. Servet Karayün yönetiminde Özel Daylight Polikliniği olarak hizmet veren merkez kavaklıdere lazer epilasyon dendiğinde Ankara’da tercih edilebilir alternatifler arasındadır. Kavaklıdere tunalı hilmi caddesinde estetik, güzellik, zayıflama ve lazer epilasyon uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren daylight polikliniğinde gerçekleştirilen bazı uygulamalar aşağıdaki gibidir.

Lazer epilasyon uygulamalarında FDA onaylı sistemleri ile alexandrite, nd-yag ve diode lazer epilasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Botoks ile kırışıklık giderme ve cilt gençleştirme, dermatolojik yüz ve vücut dolgu işlemleri, Q switched lazer ve fraksiyonel lazer ile leke tedavileri, PRP (kök hücre) ve mezoterapi uygulamaları ile saç dökülmesine karşı işlemler, medical cilt bakımı uygulamaları, Pdo ipleri ile ameliyatsız yüz germe ve cilt gençleştirme işlemleri, akne ve sivilce tedavisi, karboksiterapi, kavitasyon ve radyofrekans uygulamaları ile bölgesel zayıflama işlemleri gibi birçok uygulama Dr. Servet Karayün polikliniği daylight kavaklıdere de uygulanmaktadır.

dr-servet-karayun-poliklinigi-lazerKavaklıdere lazer epilasyon Ankara Daylight polikliniği hakkında, Dr. Servet Karayün ve uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyat bilgileri edinmek, önmuayene ve randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca ilgili web sitelerini inceleyerek poliklinik ve doktor hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilir hasta yorumlarını da bulabilirsiniz.

Daylight Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Tunalı Hilmi caddesi no:93/9 Kavaklıdere/Ankara
Telefon: 0312 465 0062

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.